S prvoligovou Trnavou jsme podlehli až nájezdy

HC Uherské Hradiště — HK Trnava   4:5 s.n.
(1-2,1-1,2-1)

Branky a asistence: Větříšek (Červenka,Tomešek), Tomešek (Lišaník), Pavlůsek (Nohál, F. Čech) , Červenka (Fridrich, F. Čech)

sestava HC UH : Oharek (Hubáček) – Fridrich Z., F. Čech – Hrabec, Lišaník – Hamrlík, Kojecký – Tomešek, Větříšek, Červenka – Kršjak, Nohál, Forman – Pavlůsek

V pátek 17.8. i v neděli 19.8. sehráli naši kluci na domácím ledě první dva přátelské zápasy v nové sezóně.

Trenér Zdeněk Čech poslal do utkání všechny hráče,které měl v daný moment k dispozici a i když jsme hráli s více než silnými soupeři,vůbec jsme si nevedli zle.

V pátek jsme dostali velmi dobrou školu od druholigového Nového Jičína, a to především v efektivitě střelby, bruslení a přechodu středního pásma.

V neděli se nám postavil dokonce soupeř hrající 1. slovenskou ligu, tým HK Trnava, ovšem naši hráči dokázali se soupeřem držet krok po celou dobu a vysloužili si potlesk hrstky diváků, jenž zavítala na hradišťský zimní stadion.

Jak v pátek, tak i v neděli nás čekali velmi kvalitní soupeři. Nový Jičín už má za sebou 3 utkání a také Trnava má už pár týdnů na ledě za sebou, takže srovnání s takovými soupeři bylo jen ku prospěchu věci. Především utkání s Trnavou jsme zvládli velmi dobře, dokázali jsme si, že se můžeme postavit i silnějšímu soupeři a odejít se vztyčenou hlavou. Do začátku sezóny zbývají nějaké 3 týdny, prostor na zlepšení určitě je, kluci mají chuť pracovat, což je velmi důležité, absolvovali velmi slušnou letní přípravu, takže věříme, že začátek soutěže nám neuteče jako vloni. Pokud zahájíme tak,jako jsme na jaře končili, věřím,že kluci budou hrát první pětku soutěže….řekl k zahájení sezóny vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articlePlay-off bude jen pro vyvolené
Next articleDorost se na úvod přípravy rozehrál s Brumovem