Mužům se nepodařilo dovést body ani z Blanska

Dynamiters Blansko HK – HC Uherské Hradiště 5:3 ( 2:1 , 2:0 , 1:2 )

sestava HC UH : Jakubčík (Oharek) – Lažek,Fridrich Z. – Lišaník,Škubal – Kojecký,Hrabec – Červenka,Šrenk,Christov – Tomešek,Weintritt, Forman – Kršjak,Bednařík

góly a asistence: Šrenk (Forman) , Fridrich Z. (Červenka) , Tomešek (Kojecký,Christov)

V 6.kole KLM naši borci zajížděli na led,jen o skóre,posledního Blanska,kde jsme chtěli ukončit sérii porážek a připsat si první body do tabulky.
Od prvních minut jsme byli lepším týmem a ve čtvrté minutě orazítkovali po střele Šrenka tyč.Za další dvě minuty nabil Červenka Christovovi,ale ani on nedokázal jasnou tutovku proměnit.Ve 12.minutě už bylo veselo,když se po krásné přihrávce Formana z poza brány prosadil Šrenk.Bohužel,vedení jsme udrželi pouze minutu a domácí srovnali.V 16.minutě jsme dostali výhodu přesilové hry,ale místo toho,abychom si vzali vedení zpět,neuvěřitelnou hrubkou na útočné modré,jsme vybídli domácí k úniku a ti ve vlastním oslabení šli do vedení.Naši hráči dostali v kabině pořádný kartáč a s jasným ůkolem otočit zápas jsme vtoupili do druhé třetiny.Bohužel,ty nám letos vůbec nevychází,což se potvrdilo i tentokrát a druhou třetinu,a nutno podotknout,že zaslouženě,prohráli 2:0
Když domácí v 49.minutě vsítili 5 branku,zdálo se,že je rozhodnuto a utkání se bude pouze dohrávat.S tím se ale nechtěla smířit naše první pětka,a již v 50.minutě po přihrávce Červenky,propálil vše od modré bek Zdeněk Fridrich.Naši zařadili na vyšší rychlost a dobývali branku domácích,bohužel,s nulovým výsledkem.Až v závěru utkání se k puku dostal rozjetý Tomešek a upravil na konečné skóre 5:3

„Dnes jsme jeli do Blanska s jasným ůkolem-přivézt první body a zlomit tak špatný vstup do sezóny.Bohužel,již po několikáté nás srazily vlastní a obrovské hrubky a nedůraz v našem brankovišti.Kluci mají hlavy dole,nikdo nechce prohrávat,ale vyhrabat se z toho musíme jen a jen sami,poctivou prací v tréninku a následně v zápasech.Příští týden nás čeká velmi kvalitní Kroměříž,tak doufám,že to zlomíme s nimi“…řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articleTřeťáci odehráli v sousedním Brodě výborný soutěžní turnaj v minihokeji
Next articleMladší žáci po vyrovnaném zápase s extraligovou Kometou nakonec dokázali zvítězit