Muži z Kroměříže přijeli s prázdnou

Kroměříž – „Muži HC UH“  6:2

Realizační tým: Rudolf Holásek
Kouč: Lukáš Kašný

Do prvního zápasu jsme vstoupili úspěšně a hned ve 2´ jsme se Pavlem Kubalem ujali vedení! A když v 11´Petr Karpíšek zvýšil na 0:2, tak to vypadalo, že se nám podaří první bodový úlovek z venkovního hřiště. Bohužel hned v další minutě domácí snížili na 1:2.

Ve druhé třetině došlo ke zlomu ve 38´, kdy jsme při přesilové hře nechali ujet domácího útočníka, který skóre vyrovnal. Za další minutu jsme již prohrávali 3:2.

Na začátku poslední třetiny jsme inkasovali čtvrtou branku a do konce zápasu se nám už nepodařilo využít šancí a skórovat. Nezadařilo se nám ani při pětiminutové přesilovce. Škoda neúčasti několika hráčů ze základní sestavy. Na první body tak budeme muset políčit hned na první domácí mistrák, který se hraje v sobotu 26.9. od 18:00.

Trenér Kašný utkání zhodnotil jako nepodařené, zvlášť když jsme první třetinu hry ovládli. V další části hry jsme hráli zbytečně ustrašeně a nechali domácí Kroměříž vyrovnat. Třetí třetina byla nešťastná kvůli neproměněným šancím. I tak náš mladý tým chválím za bojovnost proti výbornému soupeři.