Muži i přes velmi dobrý výkon na ledě Uherského Brodu zůstávají stále bez bodů….

HC Spartak Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 4:2 ( 1:1 , 3:0 , 0:1 )

sestava HC UH : Oharek (Jakubčík) – Lišaník, Čech – Kojecký, Fridrich Z. – Hrabec – Fridrich D. ,Šrenk, Nohál – Kubal, Weintritt, Forman – Kršjak, Škubal, Bednařík

góly a asistence: Šrenk (Fridrich,Nohál), Nohál

Ve čtvrtém kole KLM naši muži sehráli derby se sousedním Uherským Brodem a i když nám chybělo několik opor, odjížděli jsme s nadějí na dobrý výsledek a možný bodový zisk. Utkání začalo ve svižném tempu a gólmani na obou stranách předváděli parádní zákroky, především hradišťský Oharek byl neustále v pozoru. Nerozhodný stav vydržel do 17. minuty, kdy Čechovo vyloučení dokázali domácí proměnit v úvodní branku zápasu, ale za 20. vteřin bylo srovnáno zásluhou Šrenka. Jak už bývá poslední dobou zvykem, vůbec nám opět nevyšla 2.třetina. Nutno poznamenat, že i díky velmi podivným „vyloučením“ ze strany rozhodčího. Nicméně naše opětovné hrubky a nekoncentrovanost nás stála 3 obdržené branky v naší síti. Do třetí třetiny jsme si v kabině řekli, že nemáme co ztratit, zklidníme rozehrávku a naopak budeme napadat rozehrávku domácích. A to se nám taky dařilo. Ve 44.minutě nás vrátil do zápasu Nohál – 4:2 a domácí znejistěli. Naši hráči začali kombinovat a dostávat se na dostřel branky domácích, ale výborný brodský gólman odolával a do konce utkání za svá záda už puk nepustil.

„Z ledu opět odcházíme poraženi,ale rozhodně s hlavami nahoře. Kluci si dnes především za 1. a 3. třetinu zasloužili minimálně bod. Nechci se vymlouvat na rozhodčí, ale dnes to vůbec nezvládli, ať už na naší či brodské straně. Měli v tom hodně velký zmatek. Nám nezbývá než to hodit za hlavu, potrénovat a příští týden navázat doma na dnešní výkon a potrápit Velké Meziříčí“….řekl vedoucí týmu Michal Kmeť.

Previous articleMladší žáci si po vítězném zápase s Valašským Meziříčím vybrali slabší chvilku a podlehli Warrioru Brno