HK KROMĚŘÍŽ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ      8:1

Sestava: Hubáček, Jakubčík, Studený, Lažek, Karpíšek, Burša, Horehleď, Klauda, Hruboš, Hrabec V., Bureš, Nohál, Hrabec M, Fridrich, Bednařík.

Góly: Karpíšek

Asistence: Burša

Po čtvrteční nevydařeném důležitém zápase s Břeclaví odjeli muži v sobotu k utkání do Kroměříže. Ještě před odjezdem se omluvilo několik hráčů základní sestavy pro nemoc. Z důvodu nedostatku obránců musel do hry naskočit i hráč ročníku 2000 Martina Hrabec (mladší dorostenec), který se svým premiérovým startem v A týmu poradil velmi dobře. Od začátků zápasu jsme se chtěli soustředit převážně na obrannou hru středního pásma a trpělivě čekat na chybnou rozehrávku domácích, které by jsme využili k rychlím protiútokům. Toto se nám dařilo až do 17 minuty první třetiny kdy byl ještě bezbrankový stav. V 17 minutě, ale rozhodčí velmi přísně v jednom střídání vyloučil dva hráče a soupeř nemilosrdně dvojnásobnou přesilovku potrestal dvěma góly. Dvě branky na konci první třetiny nám zbytečně vzali elán do třetiny druhé a hráči Kroměříže začali byt lepším týmem líp kombinovali, dokázali dobře rozhodit naši obranu a neustále si vytvářeli dobré gólové příležitosti a jen zásluhou výborně chytajícího Hubáčka přidali domácí jen 3 branky. Do třetí třetiny jsme vstoupili mnohem líp a už ve 20 vteřině se nám z hokejky Karpíška podařilo snížit na 5:1. V následujících minutách jsme si dokázali vytvořit ještě několik slibných brankových příležitostí, kdy Horehleď najížděl sám na golmana, ale mířil jen do lapačky. Vzápětí dostal krásnou nahrávku před bránu Bureš, ale taky golmana  překonat nedokázal. Domácí hráči byly v koncovce důraznější a během třetiny přidali znovu 3 branky a upravili stav utkání na konečných 8:1. Výsledek je vzhledem ke hře pro nás tristní. Klukům nelze upřít nasazení ve hře, ale na druhou stranu musíme sportovně uznat, že soupeř byl převážnou část zápasu hokejovější.