Home A-tým muži

A-tým muži

Krajská Liga muži

PostýmZápSkóreDiffBody
11499 : 356436
21461 : 382336
31489 : 593029
41474 : 551929
51466 : 501626
61464 : 521222
71462 : 61122
81452 : 57-522
91446 : 54-817
101457 : 57016
111444 : 73-2914
121463 : 88-259
131440 : 85-459
141434 : 79-457

Krajská liga mužů

datumdomácíčas / výsledekhostésoutěžkde
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů

Muži příprava před sezónou

datumdomácíčas / výsledekhostésoutěžkde
Příprava
Příprava
Příprava
Příprava
Příprava
KoloDatumDomácíHostéVýsledek
115.9.2018HC Uherské HradištěSHKM Hodonín2 : 14
115.9.2018HK KroměřížSKMB Boskovice3 : 4 (P)
115.9.2018HC Spartak Uh. BrodHC Uničov2 : 3
115.9.2018HHK Vel. Mez.Dynamiters Blansko HK4 : 2
115.9.2018HC Lvi Břeclav z.s.TJ Sokol Březina3 : 4 (P)
116.9.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Štika Rosice3 : 1
116.9.2018HC Brumov - BylniceHC Spartak Velká Bíteš5 : 7
222.9.2018HC Spartak Velká BítešHC Lvi Břeclav z.s.12 : 4
222.9.2018HC Štika RosiceHC Brumov - Bylnice1 : 3
222.9.2018Dynamiters Blansko HKHOKEJ Uh. Ostroh2 : 7
222.9.2018SKMB BoskoviceHC Spartak Uh. Brod5 : 4
222.9.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž1 : 5
223.9.2018SHKM HodonínTJ Sokol Březina3 : 2 (P)
223.9.2018HC UničovHHK Vel. Mez.5 : 3
326.9.2018HK KroměřížSHKM Hodonín7 : 4
327.9.2018HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště4 : 3
327.9.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uničov5 : 3
328.9.2018HHK Vel. Mez.SKMB Boskovice7 : 3
328.9.2018HC Brumov - BylniceDynamiters Blansko HK3 : 2
328.9.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Štika Rosice7 : 6
328.9.2018TJ Sokol BřezinaHC Spartak Velká Bíteš2 : 5
429.9.2018Dynamiters Blansko HKHC Lvi Břeclav z.s.5 : 4
429.9.2018HC Uherské HradištěHHK Vel. Mez.3 : 9
429.9.2018HK KroměřížHC Spartak Uh. Brod2 : 7
430.9.2018SHKM HodonínHC Spartak Velká Bíteš4 : 2
430.9.2018HC Štika RosiceTJ Sokol Březina8 : 3
430.9.2018HC UničovHC Brumov - Bylnice7 : 3
430.9.2018SKMB BoskoviceHOKEJ Uh. Ostroh2 : 3
56.10.2018HC Spartak Uh. BrodSHKM Hodonín4 : 7
56.10.2018HHK Vel. Mez.HK Kroměříž11 : 4
56.10.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Uničov4 : 3 (P)
56.10.2018TJ Sokol BřezinaDynamiters Blansko HK2 : 5
56.10.2018HC Spartak Velká BítešHC Štika Rosice4 : 3 (P,SN)
57.10.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště2 : 1
57.10.2018HC Brumov - BylniceSKMB Boskovice2 : 6
613.10.2018Dynamiters Blansko HKHC Spartak Velká Bíteš5 : 4 (P)
613.10.2018SKMB BoskoviceHC Lvi Břeclav z.s.7 : 5
613.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice6 : 0
613.10.2018HK KroměřížHOKEJ Uh. Ostroh2 : 3
613.10.2018HC Spartak Uh. BrodHHK Vel. Mez.2 : 8
614.10.2018SHKM HodonínHC Štika Rosice13 : 2
614.10.2018HC UničovTJ Sokol Březina4 : 2
720.10.2018HHK Vel. Mez.SHKM Hodonín15 : 3
720.10.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Uherské Hradiště4 : 7
720.10.2018TJ Sokol BřezinaSKMB Boskovice7 : 5
720.10.2018HC Spartak Velká BítešHC Uničov3 : 5
720.10.2018HC Štika RosiceDynamiters Blansko HK4 : 2
721.10.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Spartak Uh. Brod7 : 3
721.10.2018HC Brumov - BylniceHK Kroměříž4 : 6
827.10.2018HC Lvi Břeclav z.s.HK Kroměříž9 : 5
827.10.2018HC Spartak Uh. BrodHC Brumov - Bylnice5 : 4
827.10.2018HHK Vel. Mez.HOKEJ Uh. Ostroh6 : 0
828.10.2018SHKM HodonínDynamiters Blansko HK2 : 3
828.10.2018HC UničovHC Štika Rosice14 : 1
828.10.2018SKMB BoskoviceHC Spartak Velká Bíteš5 : 3
93.11.2018HC Brumov - BylniceHHK Vel. Mez.1 : 10
93.11.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Spartak Uh. Brod4 : 5
93.11.2018TJ Sokol BřezinaHK Kroměříž1 : 2
93.11.2018HC Spartak Velká BítešHC Uherské Hradiště5 : 4 (P,SN)
93.11.2018HC Štika RosiceSKMB Boskovice0 : 7
93.11.2018Dynamiters Blansko HKHC Uničov5 : 2
94.11.2018HOKEJ Uh. OstrohSHKM Hodonín5 : 2
1010.11.2018HC Uherské HradištěHC Štika Rosice3 : 2
1010.11.2018HK KroměřížHC Spartak Velká Bíteš5 : 2
1010.11.2018HC Spartak Uh. BrodTJ Sokol Březina3 : 2 (P,SN)
1010.11.2018HHK Vel. Mez.HC Lvi Břeclav z.s.4 : 3
811.11.2018HC Uherské HradištěTJ Sokol Březina7 : 3
1011.11.2018HC UničovSHKM Hodonín4 : 6
1011.11.2018SKMB BoskoviceDynamiters Blansko HK8 : 6
1011.11.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Brumov - Bylnice7 : 3
1116.11.2018HC Brumov - BylniceSHKM Hodonín2 : 3
1116.11.2018HC Lvi Břeclav z.s.HOKEJ Uh. Ostroh3 : 8
1116.11.2018TJ Sokol BřezinaHHK Vel. Mez.5 : 2
1116.11.2018HC Spartak Velká BítešHC Spartak Uh. Brod6 : 5 (P)
1116.11.2018HC Štika RosiceHK Kroměříž1 : 6
1116.11.2018Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště4 : 2
1116.11.2018HC UničovSKMB Boskovice3 : 6
1217.11.2018HK KroměřížDynamiters Blansko HK8 : 3
1217.11.2018HC Spartak Uh. BrodHC Štika Rosice2 : 1
1218.11.2018SHKM HodonínSKMB Boskovice9 : 6
1218.11.2018HC Uherské HradištěHC Uničov3 : 4 (P)
1218.11.2018HHK Vel. Mez.HC Spartak Velká Bíteš2 : 0
1218.11.2018HOKEJ Uh. OstrohTJ Sokol Březina4 : 3
1218.11.2018HC Brumov - BylniceHC Lvi Břeclav z.s.8 : 4
1324.11.2018HC Lvi Břeclav z.s.SHKM Hodonín4 : 7
1324.11.2018TJ Sokol BřezinaHC Brumov - Bylnice14 : 1
1324.11.2018HC Spartak Velká BítešHOKEJ Uh. Ostroh4 : 2
1324.11.2018HC Štika RosiceHHK Vel. Mez.1 : 7
1324.11.2018Dynamiters Blansko HKHC Spartak Uh. Brod2 : 4
1324.11.2018SKMB BoskoviceHC Uherské Hradiště5 : 1
1325.11.2018HC UničovHK Kroměříž6 : 5
141.12.2018SHKM HodonínHC Uherské Hradiště12 : 1
141.12.2018Dynamiters Blansko HKHHK Vel. Mez.3 : 11
141.12.2018HC Štika RosiceHOKEJ Uh. Ostroh3 : 5
141.12.2018HC Spartak Velká BítešHC Brumov - Bylnice7 : 1
141.12.2018TJ Sokol BřezinaHC Lvi Břeclav z.s.7 : 5
142.12.2018SKMB BoskoviceHK Kroměříž5 : 2
142.12.2018HC UničovHC Spartak Uh. Brod3 : 2 (P,SN)
158.12.2018TJ Sokol BřezinaSHKM Hodonín
158.12.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Spartak Velká Bíteš
158.12.2018HC Spartak Uh. BrodSKMB Boskovice
158.12.2018HK KroměřížHC Uherské Hradiště
159.12.2018HC Brumov - BylniceHC Štika Rosice
159.12.2018HOKEJ Uh. OstrohDynamiters Blansko HK
1615.12.2018HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod
1615.12.2018SKMB BoskoviceHHK Vel. Mez.
1615.12.2018Dynamiters Blansko HKHC Brumov - Bylnice
1615.12.2018HC Štika RosiceHC Lvi Břeclav z.s.
1615.12.2018HC Spartak Velká BítešTJ Sokol Březina
1616.12.2018SHKM HodonínHK Kroměříž
1616.12.2018HC UničovHOKEJ Uh. Ostroh
1720.12.2018HC Brumov - BylniceHC Uničov
1722.12.2018HC Spartak Velká BítešSHKM Hodonín
1722.12.2018TJ Sokol BřezinaHC Štika Rosice
1722.12.2018HC Lvi Břeclav z.s.Dynamiters Blansko HK
1722.12.2018HOKEJ Uh. OstrohSKMB Boskovice
1722.12.2018HHK Vel. Mez.HC Uherské Hradiště
1722.12.2018HC Spartak Uh. BrodHK Kroměříž
151.1.2019HHK Vel. Mez.HC Uničov
185.1.2019HK KroměřížHHK Vel. Mez.
185.1.2019Dynamiters Blansko HKTJ Sokol Březina
185.1.2019HC Štika RosiceHC Spartak Velká Bíteš
185.1.2019SHKM HodonínHC Spartak Uh. Brod
185.1.2019HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh
186.1.2019SKMB BoskoviceHC Brumov - Bylnice
186.1.2019HC UničovHC Lvi Břeclav z.s.
1912.1.2019HC Štika RosiceSHKM Hodonín
1912.1.2019HC Spartak Velká BítešDynamiters Blansko HK
1912.1.2019TJ Sokol BřezinaHC Uničov
1912.1.2019HC Lvi Břeclav z.s.SKMB Boskovice
1912.1.2019HHK Vel. Mez.HC Spartak Uh. Brod
1913.1.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště
1913.1.2019HOKEJ Uh. OstrohHK Kroměříž
2016.1.2019Dynamiters Blansko HKHC Štika Rosice
2018.1.2019SHKM HodonínHHK Vel. Mez.
2018.1.2019HC Spartak Uh. BrodHOKEJ Uh. Ostroh
2018.1.2019HK KroměřížHC Brumov - Bylnice
2018.1.2019HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav z.s.
2018.1.2019SKMB BoskoviceTJ Sokol Březina
2018.1.2019HC UničovHC Spartak Velká Bíteš
2119.1.2019Dynamiters Blansko HKSHKM Hodonín
2119.1.2019HC Štika RosiceHC Uničov
2119.1.2019TJ Sokol BřezinaHC Uherské Hradiště
2119.1.2019HC Lvi Břeclav z.s.HK Kroměříž
2120.1.2019HC Spartak Velká BítešSKMB Boskovice
2120.1.2019HC Brumov - BylniceHC Spartak Uh. Brod
2120.1.2019HOKEJ Uh. OstrohHHK Vel. Mez.
2226.1.2019HHK Vel. Mez.HC Brumov - Bylnice
2226.1.2019HC Spartak Uh. BrodHC Lvi Břeclav z.s.
2226.1.2019HK KroměřížTJ Sokol Březina
2226.1.2019SKMB BoskoviceHC Štika Rosice
2226.1.2019SHKM HodonínHOKEJ Uh. Ostroh
2226.1.2019HC Uherské HradištěHC Spartak Velká Bíteš
2227.1.2019HC UničovDynamiters Blansko HK
232.2.2019Dynamiters Blansko HKSKMB Boskovice
232.2.2019HC Štika RosiceHC Uherské Hradiště
232.2.2019HC Spartak Velká BítešHK Kroměříž
232.2.2019TJ Sokol BřezinaHC Spartak Uh. Brod
232.2.2019HC Lvi Břeclav z.s.HHK Vel. Mez.
233.2.2019HC UničovSHKM Hodonín
233.2.2019HC Brumov - BylniceHOKEJ Uh. Ostroh
249.2.2019HHK Vel. Mez.TJ Sokol Březina
249.2.2019HC Spartak Uh. BrodHC Spartak Velká Bíteš
249.2.2019HK KroměřížHC Štika Rosice
249.2.2019SHKM HodonínHC Brumov - Bylnice
249.2.2019HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK
2410.2.2019HOKEJ Uh. OstrohHC Lvi Břeclav z.s.
2410.2.2019SKMB BoskoviceHC Uničov
2516.2.2019SKMB BoskoviceSHKM Hodonín
2516.2.2019Dynamiters Blansko HKHK Kroměříž
2516.2.2019HC Štika RosiceHC Spartak Uh. Brod
2516.2.2019HC Spartak Velká BítešHHK Vel. Mez.
2516.2.2019TJ Sokol BřezinaHOKEJ Uh. Ostroh
2516.2.2019HC Lvi Břeclav z.s.HC Brumov - Bylnice
2517.2.2019HC UničovHC Uherské Hradiště
2623.2.2019HHK Vel. Mez.HC Štika Rosice
2623.2.2019HC Spartak Uh. BrodDynamiters Blansko HK
2623.2.2019HK KroměřížHC Uničov
2623.2.2019SHKM HodonínHC Lvi Břeclav z.s.
2623.2.2019HC Uherské HradištěSKMB Boskovice
2624.2.2019HC Brumov - BylniceTJ Sokol Březina
2624.2.2019HOKEJ Uh. OstrohHC Spartak Velká Bíteš