Home A-tým muži

A-tým muži

Krajská Liga muži

PostýmZápSkóreBody
1433:1112
2417:1110
3422:189
449:99
5418:136
6313:145
7318:213
8311:143
9411:253
10312:142
1139:161
1238:150

Kanadské bodování

HRÁČPOSTZGAB
Červenka MartinU3235
Burša PetrU3213
Christov ErikU2123
Beneš TomášO3112
Tischer RobinO3112
Větříšek AdamU3112
Větříšek FilipU1112
Nohál FilipU3011
Řezníček MartinO3011

Soupiska A-týmu HCUH

#HráčPost
1Kašpárek MartinBrankář
2Oharek VlastimilBrankář
4Škubal MiroslavObránce
5Řezníček MartinObránce
6Hrabec MartinObránce
7Větříšek AdamÚtočník
8Forman JiříÚtočník
9Větříšek FilipÚtočník
10Burša PetrÚtočník
14Pavlůsek TomášÚtočník
15Kojecký TomášObránce
16Nohal FilipÚtočník
17Tischer RobinObránce
18Krátký JiříÚtočník
19Kršjak PeterÚtočník
20Kovář GabrielÚtočník
21Jurásek MartinObránce
22Jurča PetrÚtočník
23Červenka MartinÚtočník
24Lišaník JosefObránce
25Beneš TomášObránce
26Christov ErikÚtočník
40Procházka MilanÚtočník
69Nováček Lukáš

Krajská Liga mužů

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů odloženo
Krajská Liga mužů odloženo
Krajská Liga mužů odloženo
Krajská Liga mužů odloženo
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -

Krajská Liga mužů - celá soutěž

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So19.09.202017:00Dynamiters Blansko HKHK Kroměříž4:8
So19.09.2020 - 31.10.202017:00 - 17:00SKMB Boskovice z.s.HC Sp. Velká Bíteš:
So19.09.202017:00HC Lvi BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh7:5
Ne20.09.202017:00HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště4:3p
Ne20.09.202017:00SHKM HodonínHC Štika Rosice5:1
Čt24.09.202018:00HC Spartak Uherský BrodMoravskobudějovický HOKEJ1:4
So26.09.202015:15HC Uherské HradištěMoravskobudějovický HOKEJ2:3
So26.09.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Lvi Břeclav3:6
So26.09.202017:00HK KroměřížSKMB Boskovice z.s.6:2
So26.09.202018:00HC Brumov-BylniceSHKM Hodonín0:8
So26.09.202018:30HOKEJ Uherský OstrohHC Spartak Uherský Brod2:3
So26.09.202018:30HC Štika RosiceDynamiters Blansko HK:
Po28.09.202017:00SHKM HodonínHC Uherské Hradiště9:4
Po28.09.202017:00Dynamiters Blansko HKHC Brumov-Bylnice8:2
Po28.09.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Štika Rosice5:3
Po28.09.202017:00HC Lvi BřeclavHK Kroměříž5:3
Po28.09.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Sp. Velká Bíteš3:2
Po28.09.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHOKEJ Uherský Ostroh4:5sn
So03.10.202017:00HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh :
So03.10.202017:00HC Sp. Velká BítešMoravskobudějovický HOKEJ3:6
So03.10.202017:00HK KroměřížHC Spartak Uherský Brod1:2
So03.10.202017:00HC Štika RosiceHC Lvi Břeclav7:4
So03.10.202017:00SHKM HodonínDynamiters Blansko HK11:6
Ne04.10.202017:00HC Brumov-BylniceSKMB Boskovice z.s.5:6p
So10.10.202017:00Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště:
So10.10.202017:00SKMB Boskovice z.s.SHKM Hodonín:
So10.10.202017:00HC Lvi BřeclavHC Brumov-Bylnice:
So10.10.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Štika Rosice:
Ne11.10.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHK Kroměříž :
Ne11.10.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHC Sp. Velká Bíteš:
SoNe17.10.2020 - 18.10.2020 :HC Uherské HradištěHC Sp. Velká Bíteš:
So17.10.202017:00HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh:
So17.10.202017:00HC Štika RosiceMoravskobudějovický HOKEJ:
So17.10.202017:00SHKM HodonínHC Lvi Břeclav:
So17.10.202017:00Dynamiters Blansko HKSKMB Boskovice z.s.:
Ne18.10.202017:00HC Brumov-BylniceHC Spartak Uherský Brod:
So24.10.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Uherské Hradiště:
So24.10.202017:00HC Lvi BřeclavDynamiters Blansko HK:
So24.10.202017:00HC Spartak Uherský BrodSHKM Hodonín:
So24.10.202017:00HC Sp. Velká BítešHK Kroměříž:
Ne25.10.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Brumov-Bylnice:
Ne25.10.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHC Štika Rosice:
St28.10.2020 :HC Uherské HradištěHK Kroměříž:
St28.10.202017:00HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh:
St28.10.202017:00SHKM HodonínMoravskobudějovický HOKEJ:
St28.10.202017:00Dynamiters Blansko HKHC Spartak Uherský Brod:
St28.10.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Břeclav:
St28.10.202018:00HC Sp. Velká BítešHC Štika Rosice:
So31.10.202017:00HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště:
So31.10.202017:00HC Spartak Uherský BrodSKMB Boskovice z.s.:
So31.10.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Brumov-Bylnice :
So31.10.202017:00HK KroměřížHC Štika Rosice:
Ne01.11.202017:00Moravskobudějovický HOKEJDynamiters Blansko HK:
Ne01.11.202017:00HOKEJ Uherský OstrohSHKM Hodonín:
SoNe07.11.2020 - 08.11.2020 :HC Uherské HradištěHC Štika Rosice:
So07.11.202017:00SHKM HodonínHC Sp. Velká Bíteš:
So07.11.202017:00Dynamiters Blansko HKHOKEJ Uherský Ostroh:
So07.11.202017:00SKMB Boskovice z.s.Moravskobudějovický HOKEJ:
So07.11.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Lvi Břeclav:
Ne08.11.202017:00HC Brumov-BylniceHK Kroměříž:
SoNe14.11.2020 - 15.11.2020 :HC Štika RosiceHC Brumov-Bylnice:
So14.11.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště:
So14.11.202017:00HC Sp. Velká BítešDynamiters Blansko HK:
So14.11.202017:00HK KroměřížSHKM Hodonín:
Ne15.11.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Lvi Břeclav:
Ne15.11.202017:00HOKEJ Uherský OstrohSKMB Boskovice z.s.:
Út17.11.2020 :HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice:
Út17.11.2020 :HC Štika RosiceSHKM Hodonín:
Út17.11.202017:00HK KroměřížDynamiters Blansko HK:
Út17.11.202017:00HC Sp. Velká BítešSKMB Boskovice z.s.:
Út17.11.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHC Lvi Břeclav:
Út17.11.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Spartak Uherský Brod:
So21.11.202017:00HC Spartak Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh:
So21.11.202017:00HC Lvi BřeclavHC Sp. Velká Bíteš:
So21.11.202017:00SKMB Boskovice z.s.HK Kroměříž:
So21.11.202017:00Dynamiters Blansko HKHC Štika Rosice:
So21.11.202017:00SHKM HodonínHC Brumov-Bylnice:
Ne22.11.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Uherské Hradiště:
SoNe28.11.2020 - 29.11.2020 :HC Uherské HradištěSHKM Hodonín:
SoNe28.11.2020 - 29.11.2020 :HC Štika RosiceSKMB Boskovice z.s.:
So28.11.202017:00HK KroměřížHC Lvi Břeclav:
So28.11.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Spartak Uherský Brod:
Ne29.11.202017:00HC Brumov-BylniceDynamiters Blansko HK:
Ne29.11.202017:00HOKEJ Uherský OstrohMoravskobudějovický HOKEJ:
So05.12.202017:00HC Spartak Uherský BrodHK Kroměříž:
So05.12.202017:00HC Lvi BřeclavHC Štika Rosice:
So05.12.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Brumov-Bylnice:
So05.12.202017:00Dynamiters Blansko HKSHKM Hodonín:
Ne06.12.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště:
Ne06.12.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Sp. Velká Bíteš:
SoNe12.12.2020 - 13.12.2020 :HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK:
SoNe12.12.2020 - 13.12.2020 :HC Štika RosiceHC Spartak Uherský Brod:
So12.12.202017:00SHKM HodonínSKMB Boskovice z.s.:
So12.12.202017:00HK KroměřížMoravskobudějovický HOKEJ:
So12.12.202017:00HC Sp. Velká BítešHOKEJ Uherský Ostroh:
Ne13.12.202017:00HC Brumov-BylniceHC Lvi Břeclav:
So19.12.202017:00SKMB Boskovice z.s.Dynamiters Blansko HK:
So19.12.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Uherské Hradiště:
So19.12.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Brumov-Bylnice:
So19.12.202017:00HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín:
Ne20.12.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž:
Ne20.12.202017:00Moravskobudějovický HOKEJHC Štika Rosice:
SoNe09.01.2021 - 10.01.2021 :HC Uherské HradištěSKMB Boskovice z.s.:
SoNe09.01.2021 - 10.01.2021 :HC Štika RosiceHOKEJ Uherský Ostroh:
So09.01.202117:00Dynamiters Blansko HKHC Lvi Břeclav:
So09.01.202117:00SHKM HodonínHC Spartak Uherský Brod:
So09.01.202117:00HK KroměřížHC Sp. Velká Bíteš:
Ne10.01.202117:00HC Brumov-BylniceMoravskobudějovický HOKEJ:
So16.01.202117:00HK KroměřížHC Uherské Hradiště:
So16.01.202117:00HC Štika RosiceHC Sp. Velká Bíteš:
So16.01.202117:00HC Spartak Uherský BrodDynamiters Blansko HK:
So16.01.202117:00HC Lvi BřeclavSKMB Boskovice z.s.:
Ne17.01.202117:00HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice:
Ne17.01.202117:00Moravskobudějovický HOKEJSHKM Hodonín:
SoNe23.01.2021 - 24.01.2021 :HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav:
SoNe23.01.2021 - 24.01.2021 :HC Štika RosiceHK Kroměříž:
So23.01.202117:00SKMB Boskovice z.s.HC Spartak Uherský Brod:
So23.01.202117:00Dynamiters Blansko HKMoravskobudějovický HOKEJ:
So23.01.202117:00SHKM HodonínHOKEJ Uherský Ostroh:
Ne24.01.202117:00HC Brumov-BylniceHC Sp. Velká Bíteš:
SoNe30.01.2021 - 31.01.2021 :HC Štika RosiceHC Uherské Hradiště:
So30.01.202117:00HK KroměřížHC Brumov-Bylnice:
So30.01.202117:00HC Sp. Velká BítešSHKM Hodonín:
So30.01.202117:00HC Lvi BřeclavHC Spartak Uherský Brod:
Ne31.01.202117:00HOKEJ Uherský OstrohDynamiters Blansko HK:
Ne31.01.202117:00Moravskobudějovický HOKEJSKMB Boskovice z.s.:
SoNe06.02.2021 - 07.02.2021 :HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod:
So06.02.202117:00HC Lvi BřeclavMoravskobudějovický HOKEJ:
So06.02.202117:00SKMB Boskovice z.s.HOKEJ Uherský Ostroh:
So06.02.202117:00Dynamiters Blansko HKHC Sp. Velká Bíteš:
So06.02.202117:00SHKM HodonínHK Kroměříž:
Ne07.02.202117:00HC Brumov-BylniceHC Štika Rosice: