Home A-tým muži

A-tým muži

Krajská Liga mužů pokračuje vyřazovacími souboji play-off bez naší účasti

 

Čtvrtfinále

středa 26.2pátek 28.2.Celkem
Velké Meziříčí – Břeclav6:44:12:0
Boskovice – Kroměříž5:4 p8:52:0
Uherský Ostroh – Uherský Brod8:06:32:0
Uničov – SHKM Hodonín4:5 p4:5 p0:2

Semifinále

středa 4.3pátek 6.3.neděle 8.3Celkem
Velké Meziříčí – SHKM Hodonín2:12:3p5:22:1
Boskovice – Uherský Ostroh5:35:4p2:0

Finále

pá 13.3.ne 15.3.st
18.3.
pá 20.3.ne
22.3.
Celkem
Velké Meziříčí – Boskovice

Krajská Liga mužů

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn.
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -
Krajská Liga mužů -

Rozlosování Krajská Liga mužů

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So21.09.201917:00HK KroměřížHC Uničov5:6p
So21.09.201917:00HC Štika RosiceHHK Velké Meziříčí5:9
So21.09.201917:00SKMB Boskovice z.s.HC Sp. Velká Bíteš5:1
So21.09.201917:00HC Spartak Uherský BrodHC Lvi Břeclav12:6
Ne22.09.201917:00HC Brumov-BylniceDynamiters Blansko HK5:4p
Ne22.09.201917:00HOKEJ Uherský OstrohTJ Sokol Březina9:2
Ne22.09.201917:00SHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So28.09.201917:00HC Sp. Velká BítešSHKM Hodonín4:5p
So28.09.201917:00TJ Sokol BřezinaHC Štika Rosice5:3
So28.09.201917:30HHK Velké MeziříčíSKMB Boskovice z.s.4:0
So28.09.201918:00Dynamiters Blansko HKHC Lvi Břeclav6:7sn
So28.09.201918:15HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod5:10
Ne29.09.201917:00HC UničovHOKEJ Uherský Ostroh2:1
Ne29.09.201917:00HC Brumov-BylniceHK Kroměříž3:6
04.10.201918:00HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:4sn
So05.10.201917:00HK KroměřížDynamiters Blansko HK6:4
So05.10.201917:00HC Štika RosiceHC Uničov5:4p
So05.10.201917:00SKMB Boskovice z.s.TJ Sokol Březina8:3
So05.10.201917:00HC Spartak Uherský BrodHC Sp. Velká Bíteš5:2
Ne06.10.201917:00HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice10:3
Ne06.10.201917:00SHKM HodonínHHK Velké Meziříčí0:3
So12.10.201917:00HC Sp. Velká BítešHC Lvi Břeclav2:6
So12.10.201917:00TJ Sokol BřezinaSHKM Hodonín2:5
So12.10.201917:30HHK Velké MeziříčíHC Spartak Uherský Brod7:1
So12.10.201917:30HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh3:7
So12.10.201918:00Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště3:0
Ne13.10.201917:00HC UničovSKMB Boskovice z.s.9:7
Ne13.10.201917:00HC Brumov-BylniceHC Štika Rosice3:2sn
So19.10.201917:00HC Štika RosiceHK Kroměříž2:4
So19.10.201917:00SKMB Boskovice z.s.HC Brumov-Bylnice8:1
So19.10.201917:00HC Spartak Uherský BrodTJ Sokol Březina4:3
So19.10.201917:00HC Lvi BřeclavHHK Velké Meziříčí4:5
So19.10.201917:30HC Uherské HradištěHC Sp. Velká Bíteš3:6
Ne20.10.201917:00HOKEJ Uherský OstrohDynamiters Blansko HK8:0
Ne20.10.201917:00SHKM HodonínHC Uničov0:4
So26.10.201917:00Dynamiters Blansko HKHC Sp. Velká Bíteš1:3
So26.10.201917:00TJ Sokol BřezinaHC Lvi Břeclav2:5
So26.10.201917:00HK KroměřížSKMB Boskovice z.s.0:7
So26.10.201917:00HOKEJ Uherský OstrohHC Štika Rosice2:4
So26.10.201917:30HHK Velké MeziříčíHC Uherské Hradiště11:1
Ne27.10.201917:00HC Spartak Uherský BrodHC Uničov2:1sn
Ne27.10.201917:00HC Brumov-BylniceSHKM Hodonín3:2
Po28.10.201915:00HC Uherské HradištěTJ Sokol Březina1:5
Po28.10.201916:00HC Štika RosiceDynamiters Blansko HK5:3
Po28.10.201917:00SKMB Boskovice z.s.HOKEJ Uherský Ostroh4:0
Po28.10.201917:00HC Spartak Uherský BrodHC Brumov-Bylnice8:0
Po28.10.201917:00HC Lvi BřeclavHC Uničov4:6
Po28.10.201917:00HC Sp. Velká BítešHHK Velké Meziříčí2:3p
Po28.10.201918:00SHKM HodonínHK Kroměříž2:1
So02.11.201917:00Dynamiters Blansko HKHHK Velké Meziříčí3:1
So02.11.201917:00HK KroměřížHC Spartak Uherský Brod2:6
So02.11.201917:00HC Štika RosiceSKMB Boskovice z.s.2:6
So02.11.201917:15TJ Sokol BřezinaHC Sp. Velká Bíteš2:5
Ne03.11.201917:00HC UničovHC Uherské Hradiště6:2
Ne03.11.201917:00HC Brumov-BylniceHC Lvi Břeclav5:4sn
Ne03.11.201917:00HOKEJ Uherský OstrohSHKM Hodonín6:1
08.11.201917:00HOKEJ Uherský OstrohHC Spartak Uherský Brod11:3
So09.11.201916:30HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:6
So09.11.201917:00SKMB Boskovice z.s.Dynamiters Blansko HK10:2
So09.11.201917:00HC Lvi BřeclavHK Kroměříž6:1
So09.11.201917:00HC Sp. Velká BítešHC Uničov1:2p
So09.11.201917:30HHK Velké MeziříčíTJ Sokol Březina6:2
Ne10.11.201917:00SHKM HodonínHC Štika Rosice5:6
St13.11.201918:00Dynamiters Blansko HKTJ Sokol Březina7:4
St13.11.201918:00HK KroměřížHC Uherské Hradiště5:7
Čt14.11.201918:00HC UničovHHK Velké Meziříčí4:3p
Čt14.11.201918:00HOKEJ Uherský OstrohHC Lvi Břeclav7:4
Čt14.11.201918:00SKMB Boskovice z.s.SHKM Hodonín8:3
Čt14.11.201919:00HC Brumov-BylniceHC Sp. Velká Bíteš0:1
Čt14.11.201919:00HC Štika RosiceHC Spartak Uherský Brod4:2
So16.11.201917:00HC Spartak Uherský BrodSKMB Boskovice z.s.3:5
So16.11.201917:00HC Lvi BřeclavHC Štika Rosice6:5p
So16.11.201917:00HC Sp. Velká BítešHK Kroměříž1:6
So16.11.201917:00TJ Sokol BřezinaHC Uničov3:6
So16.11.201917:15HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh3:5
So16.11.201917:30HHK Velké MeziříčíHC Brumov-Bylnice10:2
Ne17.11.201917:00SHKM HodonínDynamiters Blansko HK7:2
So23.11.201917:00Dynamiters Blansko HKHC Uničov4:7
So23.11.201917:00HK KroměřížHHK Velké Meziříčí5:2
So23.11.201917:00HC Štika RosiceHC Uherské Hradiště2:7
So23.11.201917:00SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Břeclav5:6
Ne24.11.201917:00HC Brumov-BylniceTJ Sokol Březina4:5
Ne24.11.201917:00HOKEJ Uherský OstrohHC Sp. Velká Bíteš4:6
Ne24.11.201917:00SHKM HodonínHC Spartak Uherský Brod5:3
So30.11.201917:00HC Spartak Uherský BrodDynamiters Blansko HK3:2
So30.11.201917:00HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín3:5
So30.11.201917:00HC Sp. Velká BítešHC Štika Rosice6:2
So30.11.201917:00TJ Sokol BřezinaHK Kroměříž1:5
So30.11.201917:30HHK Velké MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh1:3
So30.11.201918:00HC Uherské HradištěSKMB Boskovice z.s.4:3
Ne01.12.201917:00HC UničovHC Brumov-Bylnice9:6
St04.12.201918:00HOKEJ Uherský OstrohHC Uničov5:1
So07.12.201916:30HC UničovHK Kroměříž2:4
So07.12.201917:00Dynamiters Blansko HKHC Brumov-Bylnice4:3p
So07.12.201917:00HC Sp. Velká BítešSKMB Boskovice z.s.2:4
So07.12.201917:00HC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:8
So07.12.201917:00HC Lvi BřeclavHC Spartak Uherský Brod2:5
So07.12.201917:30TJ Sokol BřezinaHOKEJ Uherský Ostroh1:5
So07.12.201917:30HHK Velké MeziříčíHC Štika Rosice6:1
St11.12.201918:00HK KroměřížHC Brumov-Bylnice5:2
Čt12.12.201918:00HC Lvi BřeclavDynamiters Blansko HK6:5
Čt12.12.201918:00HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště3:6
Čt12.12.201918:00SHKM HodonínHC Sp. Velká Bíteš9:3
Čt12.12.201918:00SKMB Boskovice z.s.HHK Velké Meziříčí3:4
Čt12.12.201918:00HC Štika RosiceTJ Sokol Březina4:5p
So14.12.201917:00Dynamiters Blansko HKHK Kroměříž1:3
So14.12.201917:00TJ Sokol BřezinaSKMB Boskovice z.s.0:4
So14.12.201917:00HC Sp. Velká BítešHC Spartak Uherský Brod7:0
So14.12.201917:30HHK Velké MeziříčíSHKM Hodonín7:5
So14.12.201918:15HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav3:1
Ne15.12.201917:00HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh2:4
Ne15.12.201917:00HC UničovHC Štika Rosice5:2
So21.12.201917:00HC Lvi BřeclavHC Sp. Velká Bíteš7:4
So21.12.201917:00HC Spartak Uherský BrodHHK Velké Meziříčí3:5
So21.12.201917:00SKMB Boskovice z.s.HC Uničov11:3
So21.12.201917:00HC Štika RosiceHC Brumov-Bylnice2:4
So21.12.201918:15HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK4:6
Ne22.12.201917:00SHKM HodonínTJ Sokol Březina8:4
Ne22.12.201917:00HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž4:5sn
So04.01.202017:00Dynamiters Blansko HKHOKEJ Uherský Ostroh3:4sn
So04.01.202017:00HK KroměřížHC Štika Rosice9:4
So04.01.202017:00TJ Sokol BřezinaHC Spartak Uherský Brod3:4
So04.01.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Uherské Hradiště2:3
So04.01.202017:30HHK Velké MeziříčíHC Lvi Břeclav6:1
Ne05.01.202017:00HC Brumov-BylniceSKMB Boskovice z.s.3:11
Ne05.01.202017:00HC UničovSHKM Hodonín4:6
So11.01.202017:00HC Sp. Velká BítešDynamiters Blansko HK8:2
So11.01.202017:00HC Lvi BřeclavTJ Sokol Březina5:3
So11.01.202017:00SKMB Boskovice z.s.HK Kroměříž2:4
So11.01.202017:00HC Štika RosiceHOKEJ Uherský Ostroh2:3
So11.01.202018:30HC Uherské HradištěHHK Velké Meziříčí5:10
Ne12.01.202017:00HC UničovHC Spartak Uherský Brod5:6
Ne12.01.202017:00SHKM HodonínHC Brumov-Bylnice7:5
St15.01.202018:00Dynamiters Blansko HKHC Štika Rosice6:2
St15.01.202018:00HK KroměřížSHKM Hodonín1:2
St15.01.202018:00HHK Velké MeziříčíHC Sp. Velká Bíteš7:0
Čt16.01.202018:00HOKEJ Uherský OstrohSKMB Boskovice z.s.2:5
Čt16.01.202018:00HC UničovHC Lvi Břeclav4:5p
Čt16.01.202019:00TJ Sokol BřezinaHC Uherské Hradiště1:8
So18.01.202015:00HC Uherské HradištěHC Uničov4:3p
So18.01.202017:00HC Sp. Velká BítešTJ Sokol Březina5:0
So18.01.202017:00HC Lvi BřeclavHC Brumov-Bylnice5:1
So18.01.202017:00HC Spartak Uherský BrodHK KroměřížKontumace
So18.01.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Štika Rosice5:4
So18.01.202017:30HHK Velké MeziříčíDynamiters Blansko HK2:3
Ne19.01.202017:00SHKM HodonínHOKEJ Uherský Ostroh5:4
So25.01.202017:00Dynamiters Blansko HKSKMB Boskovice z.s.3:5
So25.01.202017:00HC Štika RosiceSHKM Hodonín4:6
So25.01.202017:00HC Spartak Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh3:4
So25.01.202017:00HK KroměřížHC Lvi Břeclav0:3
So25.01.202017:00TJ Sokol BřezinaHHK Velké Meziříčí2:8
Ne26.01.202017:00HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště2:6
Ne26.01.202017:00HC UničovHC Sp. Velká Bíteš5:3
St29.01.202018:30SHKM HodonínSKMB Boskovice z.s.3:4
31.01.202018:00HC Lvi BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh3:4sn
So01.02.202017:00TJ Sokol BřezinaDynamiters Blansko HK2:2
So01.02.202017:00HC Sp. Velká BítešHC Brumov-Bylnice7:4
So01.02.202017:00HC Spartak Uherský BrodHC Štika Rosice9:3
So01.02.202017:30HHK Velké MeziříčíHC Uničov11:4
So01.02.202018:15HC Uherské HradištěHK Kroměříž6:3
So08.02.202017:00Dynamiters Blansko HKSHKM Hodonín5:2
So08.02.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Spartak Uherský Brod11:4
So08.02.202017:00HC Štika RosiceHC Lvi Břeclav5:6
So08.02.202017:00HK KroměřížHC Sp. Velká Bíteš6:3
Ne09.02.202015:15HC Brumov-BylniceHHK Velké Meziříčí3:5
Ne09.02.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště4:0
Ne09.02.202017:00HC UničovTJ Sokol Březina3:1
So15.02.202017:00TJ Sokol BřezinaHC Brumov-Bylnice4:8
So15.02.202017:00HC Sp. Velká BítešHOKEJ Uherský Ostroh5:4
So15.02.202017:00HC Lvi BřeclavSKMB Boskovice z.s.2:6
So15.02.202017:00HC Spartak Uherský BrodSHKM Hodonín5:4sn
So15.02.202017:30HHK Velké MeziříčíHK Kroměříž7:0
So15.02.202017:30HC Uherské HradištěHC Štika Rosice3:8
Ne16.02.202017:00HC UničovDynamiters Blansko HK7:1
Čt20.02.202018:00HC Brumov-BylniceHC Spartak Uherský Brod6:12
So22.02.202015:00HC Brumov-BylniceHC Uničov8:5
So22.02.202017:00Dynamiters Blansko HKHC Spartak Uherský Brod5:4p
So22.02.202017:00SKMB Boskovice z.s.HC Uherské Hradiště10:6
So22.02.202017:00HC Štika RosiceHC Sp. Velká Bíteš4:1
So22.02.202017:00HK KroměřížTJ Sokol Březina6:2
Ne23.02.202017:00SHKM HodonínHC Lvi Břeclav4:2
Ne23.02.202017:00HOKEJ Uherský OstrohHHK Velké Meziříčí3:0