2. třídy·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde On-line zápis
2. třídy -
2. třídy -

3. třídy·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde On-line zápis
3. třídy -
3. třídy -
3. třídy -
3. třídy -

4. třídy·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde On-line zápis
4. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41565
4. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41573
4. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41574

5. třídy·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde On-line zápis
5. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41493
5. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41501
5. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41502

Mladší žáci·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž On-line zápis
MŽ „D“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/32917
MŽ „D“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/32919
MŽ „D“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/32924

Starší žáci·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž On-line zápis
SŽ „B“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/30917
SŽ „B“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/30919
SŽ „B“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/30924

Liga Dorostu·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž On-line zápis

Krajská Liga mužů·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž On-line zápis
Krajská Liga mužů https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/22105
Krajská Liga mužů https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/22116
Krajská Liga mužů https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/22120

·games·home·49

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde On-line zápis
Krajská Liga mužů https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/22116
MŽ „D“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/32919
SŽ „B“ https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/30919
3. třídy -
4. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41573
5. třídy https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/41501
DenDatumČasZSSoutěžDomácíHostéStav
Ne08.09.201910:00VALDHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště1:3
So14.09.201910:30KELDHC Černí vlciHC Uherské Hradiště2:7
So14.09.201914:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín6:7
So14.09.201916:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín1:4
Ne15.09.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHK Kroměříž7:4
So21.09.201909:30KMLMŽ DHK KroměřížHC Uherské Hradiště1:5
So21.09.201911:30KMLSŽ BHK KroměřížHC Uherské Hradiště1:8
Ne22.09.201909:00BBLDHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště8:2
Ne22.09.201912:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh8:7
Ne22.09.201914:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh2:5
Ne22.09.201917:00HOKLM JMKSHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So28.09.201913:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:5
So28.09.201915:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:2
So28.09.201918:15UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod5:10
Ne29.09.201912:15UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne29.09.201913:45UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí16:3
04.10.201918:00BVKLM JMKHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:4sn
So05.10.201909:00BBS4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So05.10.201910:30BBS5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště3:8
So05.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí14:5
Ne06.10.201910:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201911:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
Ne06.10.201911:15VSLMŽ DValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště14:2
Ne06.10.201913:15VSLSŽ BValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště11:11
Ne06.10.201914:30ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201915:30ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So12.10.201910:00KMLDHK KroměřížHC Uherské Hradiště2:7
So12.10.201911:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So12.10.201912:30UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín12:8
So12.10.201914:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí5:2
So12.10.201916:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí9:1
So12.10.201918:00BKKLM JMKDynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště3:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice2:1
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So19.10.201909:00UBLSŽ BHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So19.10.201909:30UBS3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201909:30UBS3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201910:45UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201910:45UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201912:00UBLMŽ DHC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště2:2
So19.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Černí vlci7:2
So19.10.201917:30UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Sp. Velká Bíteš3:6
Ne20.10.201910:15UOLMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště10:4
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201912:15UOLSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště4:9
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
St23.10.201914:00ZPLMŽ DPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
St23.10.201916:00ZPLSŽ BPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
So26.10.201912:15KMS4T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
So26.10.201913:45KMS5T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
So26.10.201917:30VEKLM JMKHHK Velké MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
Po28.10.201915:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěTJ Sokol BřezinaPřipraveno
SoNe02.11.2019 - 03.11.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe02.11.2019 - 03.11.201910:00 - 19:00UNKLM JMKHC UničovHC Uherské HradištěNový
SoNe09.11.2019 - 10.11.201908:30 - 16:00UOS2T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe09.11.2019 - 10.11.201908:30 - 16:00UOS2T ZLKHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe09.11.2019 - 10.11.201908:30 - 16:00UOS2T ZLKHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe09.11.2019 - 10.11.201908:30 - 16:00UOS2T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
So09.11.201909:00BBLMŽ DHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe09.11.2019 - 10.11.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
So09.11.201911:00BBLSŽ BHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne10.11.201909:00 - 17:00VSPRIPValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
Čt14.11.201918:00KMKLM JMKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe16.11.2019 - 17.11.201908:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201908:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201908:30 - 16:00KMS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201908:30 - 16:00KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201908:30 - 16:00KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe16.11.2019 - 17.11.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
So23.11.201908:30 - 16:00UBS5T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So23.11.201908:30 - 16:00UBS4T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So23.11.201917:00RCKLM JMKHC Štika RosiceHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201909:00 - 16:30VALSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201909:00 - 16:30VALMŽ DHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěSKMB Boskovice z.s.Nový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So07.12.201909:00UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
So07.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěSHKM HodonínNový
Čt12.12.201918:00UBKLM JMKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.12.201908:30 - 16:00VSS5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So14.12.201908:30 - 16:00VSS4T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201908:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201908:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
So21.12.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
So21.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěDynamiters Blansko HKNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202009:00 - 16:30KMLSŽ BHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202009:00 - 16:30KMLMŽ DHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So04.01.202017:00VBKLM JMKHC Sp. Velká BítešHC Uherské HradištěPřipraveno
So11.01.202008:30 - 16:00BBS5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
So11.01.202008:30 - 16:00BBS4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
So11.01.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
So11.01.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHHK Velké MeziříčíNový
Ne12.01.202009:00 - 16:30VSLSŽ BValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
Ne12.01.202009:00 - 16:30VSLMŽ DValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
Čt16.01.202018:00VYKLM JMKTJ Sokol BřezinaHC Uherské HradištěČeká se na soupeře
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202009:00 - 18:00UHPRIPHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC UničovNový
So25.01.202008:30 - 16:00KMS5T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So25.01.202008:30 - 16:00KMS4T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe25.01.2020 - 26.01.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe25.01.2020 - 26.01.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
Ne26.01.202017:00BBKLM JMKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So01.02.202009:00UBLSŽ BHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So01.02.202009:00 - 16:30UBLMŽ DHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202009:00 - 16:30UOLSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202009:00 - 16:30UOLMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
Ne09.02.202017:00UOKLM JMKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202009:00 - 16:30ZCLSŽ BPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202009:00 - 16:30ZCLMŽ DPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Štika RosiceNový
So22.02.202008:30 - 16:00UBS5T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So22.02.202008:30 - 16:00UBS4T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So22.02.202017:00BCKLM JMKSKMB Boskovice z.s.HC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So14.03.202009:00 - 16:30BBLSŽ BHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
So14.03.202009:00 - 16:30BBLMŽ DHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
Ne15.03.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
Ne15.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
So21.03.202008:30 - 16:00VSS5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So21.03.202008:30 - 16:00VSS4T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALMŽ DHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
So28.03.202009:00UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
SoNe28.03.2020 - 29.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový