Odemkne Hradiště brány play off?

Kroměříž – UH. HRADIŠTĚ 4:5

Autor: ceh, holásek

Hanáci byli pět minut lepší, soupeře svírali v útočných kleštích, ale gólman Oharek přitahoval puky jako magnet. A tak se osmělili Hradišťští, kteří hned první šanci proměnili ve vedení, když Kršjak zahrál brankáři Svobodovi na „housle“. Gól hosty nabudil, přidali na důrazu i bruslení a vytvářeli si další příležitosti. Lišaník však pouze rozezvonil tyčku a Červenkův blafák vystihl Svoboda. Skóre se měnilo až v čase 19:51, kdy domácí srovnali krok. Druhá třetina patřila svěřencům kouče Zdeňka Čecha, kteří si v ní vybudovali dvoubrankový náskok. V přesilovce se trefil D. Fridrich a v polovině zápasu zvýšil po samostatném úniku Kotačka. Gól měli na čepeli i Kršjak a po něm Červenka, jenže si vylámali zuby na Svobodovi. Druhý jmenovaný si však vše vynahradil v poslední třetině, ve které se prosadil hned dvakrát. Jeho gól z 50. minuty na 5:2, kterým vyhnal Svobodu z klece, byl nakonec vítězný. I když domácí ještě zmobilizovali síly, snížili a v čase 59:12 při power-play vsítili kontaktní gól, na vítězství už nedosáhli. Branky: Červenka 2, Kršjak, D. Fridrich, Kotačka. Třetiny 1:1, 0:2, 3:2.

UH. HRADIŠTĚ: Oharek – Lažek, Z. Fridrich, Čech, Lišaník, Kojecký, Hrabec – Červenka, D. Fridrich, Kotačka – Tomešek, Šrenk, Nohál – Kršjak, Rauš, Forman.

Previous articleFilip Čech: Do Hradiště jezdím rád, jsme tady výborná parta