Zápasy sezóna 2017-2018

Zápasy v sezoně 17-18

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueMísto zápasu
HC Orli Znojmo – mládež„SŽ HCUH“Liga starších žáků
HC Orli Znojmo – mládež„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
VHK Vsetín„SŽ HCUH“Liga starších žáků
„MŽ HCUH“HK KroměřížPříprava
„SŽ HCUH“HK KroměřížPříprava
„MŽ HCUH“HC Kometa GroupPříprava
„SŽ HCUH“HC Kometa GroupPříprava
„MŽ HCUH“HC Kometa GroupPříprava
„SŽ HCUH“HC Kometa GroupPříprava
„SŽ HCUH“KlatovyPříprava
„2. třída HCUH“Dukla TrenčínPříprava
„3. třída HCUH“Dukla TrenčínPříprava
„MŽ HCUH“CZ BeogradPříprava
„SŽ HCUH“CZ BeogradPříprava
Příprava
„MŽ HCUH“CZ BeogradPříprava
„SŽ HCUH“CZ BeogradPříprava
„3. třída HCUH“HC Lvi BřeclavPříprava
„4. třída HCUH“HC Lvi BřeclavPříprava
„MŽ HCUH“VHK VsetínPříprava
„SŽ HCUH“VHK VsetínPříprava
Příprava
Příprava
„MŽ HCUH“HC Spartak Uherský BrodLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Spartak Uherský BrodLiga starších žáků
Příprava
HC Brumov – Bylnice„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Brumov – Bylnice„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“HK Kroměříž „B“Liga mladších žáků
„SŽ HCUH“EHC LIONSLiga starších žáků
Krajská liga mužů
SHKM Hodonín„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
SHKM Hodonín„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“HC Bobři Valašské MeziříčíLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Bobři Valašské MeziříčíLiga starších žáků
„MŽ HCUH“HCM Warrior BrnoLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HCM Warrior BrnoLiga starších žáků
Turnaj„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„3. třída HCUH“TurnajMinihokej 3. tříd
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“Aukro Berani ZlínLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“Aukro Berani ZlínLiga starších žáků
Turnaj„2. třída HCUH“Minihokej 2. tříd
HC Boskovice„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
Turnaj„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
HC Boskovice„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“HC Kometa GroupLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Kometa GroupLiga starších žáků
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
VSK Technika Brno„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
VSK Technika Brno„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“HK KroměřížLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HK KroměřížLiga starších žáků
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
Turnaj„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
HC Lvi Břeclav„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Lvi Břeclav„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
„MŽ HCUH“HC Orli Znojmo – mládežLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Orli Znojmo – mládežLiga starších žáků
„4. třída HCUH“TurnajKLP 4. tříd
„MŽ HCUH“HOKEJ Uherský OstrohLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HOKEJ Uherský OstrohLiga starších žáků
„2. třída HCUH“TurnajMinihokej 2. tříd
VHK Vsetín„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
VHK Vsetín„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
HC Spartak Uherský Brod„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Spartak Uherský Brod„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
Turnaj„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„MŽ HCUH“HC Brumov – BylniceLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Brumov – BylniceLiga starších žáků
„3. třída HCUH“TurnajMinihokej 3. tříd
Krajská liga mužů
HK Kroměříž „B“„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
EHC LIONS„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
Turnaj„2. třída HCUH“Minihokej 2. tříd
Turnaj„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
„MŽ HCUH“SHKM HodonínLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“SHKM HodonínLiga starších žáků
„SŽ HCUH“Aukro Berani ZlínVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“Aukro Berani ZlínVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“HC OlomoucVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“HC OlomoucVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“HC Zubr PřerovVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“HC Zubr PřerovVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“MHA MartinVánoční turnaj 2017
„SŽ HCUH“MHA MartinVánoční turnaj 2017
HC Bobři Valašské Meziříčí„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Bobři Valašské Meziříčí„SŽ HCUH“Liga starších žáků
„4. třída HCUH“HK KroměřížKLP 4. tříd
Krajská liga mužů
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
HC Bobři Valašské Meziříčí„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
Turnaj„2. třída HCUH“Minihokej 2. tříd
Krajská liga mužů
HCM Warrior Brno„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HCM Warrior Brno„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů
Krajská liga mužů
„4. třída HCUH“HOKEJ Uherský OstrohKLP 4. tříd
Aukro Berani Zlín„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
Aukro Berani Zlín„SŽ HCUH“Liga starších žáků
„MŽ HCUH“HC BoskoviceLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC BoskoviceLiga starších žáků
Aukro Berani Zlín„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„3. třída HCUH“TurnajMinihokej 3. tříd
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
Krajská liga mužů
HC Brumov – Bylnice„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
Krajská liga mužů
Turnaj„2. třída HCUH“Minihokej 2. tříd
„4. třída HCUH“VHK Vsetín BKLP 4. tříd
„4. třída HCUH“VHK VsetínKLP 4. tříd
HK Kroměříž„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„3. třída HCUH“TurnajMinihokej 3. tříd
Krajská liga mužů
„4. třída HCUH“HC Bobři Valašské MeziříčíKLP 4. tříd
Krajská liga mužů
HK Kroměříž„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HK Kroměříž„SŽ HCUH“Liga starších žáků
HC Kometa Group„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Kometa Group„SŽ HCUH“Liga starších žáků
Krajská liga mužů - play-off
„MŽ HCUH“HC Lvi BřeclavLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“HC Lvi BřeclavLiga starších žáků
Krajská liga mužů - play-off
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
HOKEJ Uherský Ostroh„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„4. třída HCUH“Aukro Berani ZlínKLP 4. tříd
HC Orli Znojmo – mládež„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HC Orli Znojmo – mládež„SŽ HCUH“Liga starších žáků
„2. třída HCUH“TurnajMinihokej 2. tříd
VHK Vsetín„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„4. třída HCUH“HC Brumov – BylniceKLP 4. tříd
Turnaj„3. třída HCUH“Minihokej 3. tříd
HOKEJ Uherský Ostroh„MŽ HCUH“Liga mladších žáků
HOKEJ Uherský Ostroh„SŽ HCUH“Liga starších žáků
VHK Vsetín B„4. třída HCUH“KLP 4. tříd
„MŽ HCUH“VHK VsetínLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“VHK VsetínLiga starších žáků
„2. třída HCUH“TurnajMinihokej 2. tříd
„MŽ HCUH“VSK Technika BrnoLiga mladších žáků
„SŽ HCUH“VSK Technika BrnoLiga starších žáků