HC Uherské Hradiště „A“ – HC Brumov-Bylnice „A“ 12:13

branky: Sladký 5x,Tureček 3x,Gábr,Pochylý,Kmeť,Gábrová

VHK Vsetín „A“ – HC Uherské Hradiště „A“ 15:5

HC Uherské Hradiště „B“ – HC Brumov-Bylnice „B“ 6:11

branky: Horký 2x,Vaněk 2x,Rokyta,Číhal T.

VHK Vsetín „B“ – HC Uherské Hradiště „B“ 13:11

branky:Trnavský 4x,Číhal T. 3x, Horsák,Rokyta,Stýblo,Ulčík

sestava HC UH „B“:Steiner,Ulčík,Barák,Stýblo,Číhal T.,Rokyta,Vaněk,Horsák,Horký,Trnavský

Poslední mistrovský turnaj sezóny 2016/2017,sehráli naši kluci v neděli 19.3.na ledě VHK Vsetín,kde kromě domácího družstva,změřili své síly i s týmem HC Brumov-Bylnice.Velmi divoký výsledek uhrál „A“ tým,kdy naši kluci již ve 3.minutě prohrávali 0:4 a v polovině zápasu 4:9.Ovšem v poslední třetině utkání dokázali vyrovnat na 11:11 a přestřelka pokračovala.Bohužel,pro naše družstvo,se šťastným koncem pro tým Brumova.V druhém utkání se Vsetínem jsme celou dobu tahali za kratší konec a nedokázali tak zopakovat výkon z prvního zápasu,i když v poslední části utkání jsme domácí dokázali dostat pod tlak.„B“ tým sehrál utkání stejně jako jejich kamarádi z „A“ družstva.Po dobrém začátku podlehli Brumovu,v utkání se Vsetínem dokonce vedli 8:4,bohužel,úbytek sil nedovolil klukům zakončit sezónu vítězstvím.

„Kluci v obou družstvech to dnes odmakali na 100%,není jim co vytknout.Štěstí ale stálo na straně soupeřů,takže odjíždíme poraženi.Ovšem v součtu celé sezóny můžeme být maximálně spokojeni.Hráči,kteří se k nám přidali před sezónou nebo během ní,dokázali svou poctivou prací ostatní dohnat a perfektně zapadli do kolektivu.Obrovkou pochvalu zaslouží především mladší kluci ročníku 2009,kteří s námi jezdí pravidelně celou sezónu.Dokázali se prosadit i proti starším a větším hráčům a v příští sezóně se s nimi musí určitě počitat.Jménem celého realizačního týmu(R.Pochylý,M.Sladký,J.Číhal,R.Gábr a M.Kmeť) bych chtěl všem hráčům a rodičům poděkovat za vcelku úspěšnou,byť náročnou sezónu…..řekl k utkání a celé sezóně vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articleMladší žáci v domácím zápase s Technikou Brno „B“ potvrdili roli favorita
Next articleČtvrťáci v domácím utkání s Brumovem zaspali první třetinu a náskok hostí už do konce zápasu nedokázali dotáhnout