HC Uherské Hradiště „A“ – PSG Zlín „C“  2 : 25

HK Kroměříž „A“ – HC Uherské Hradiště „A“  16 : 3
sestava HC UH „A“ :Rokyta,Pochylý,Tureček,Gábr,Kmeť,Korvas,Sladký,Záhorec Ulčík,Stýblo.,Šmíd
HC Uherské Hradiště „B“ – PSG Zlín „D“  6 : 7
branky: Gábrová 3x,Habarta,Číhal T.,Žižka
HK Kroměříž „B“ – HC Uherské Hradiště „B“  4 : 14
branky: Číhal T. 5x,Gábrová 4x,Žižková 3x,Trnavský,Stýblo
sestava HC UH „B“:Otrusiník,Číhal M.,Gábrová,Habarta,Horsák,Stýblo,Číhal T.,Žižka,Pelikán,Žižková,Trnavský
V sobotu 5.11.2016 se naše 3.třída,tedy ročník 2008,doplněný hráči roč.2009,představil na ledě sousedního Zlína,kde jsme změřili své hokejové dovednosti s domácími hráči PSG Zlín a hráči  HK kroměříž.
Našemu „A“ týmu se tentokrát vůbec nedařilo a s domácím výběrem prohrál vysokým rozdílem 25:2
O poznání lepší zápas jsme sehráli s Kroměříží,kdy jsme dokázali se soupeřem držet krok první dvě třetiny.Potom nám ale hráči Kroměříže nasázeli rychlé branky a z duelu jsme odešli opět poraženi.
Pravým opakem byl výkon „B“ týmu,složený převážně z hráčů roč.2009.Naši hráči odehráli velmi vyrovnanou partii s domácím PSG a pouze jedinný gól rozhodl o výhře hráčů Zlína.
V zápase s Kroměříží si náš „B“ tým spravil chuť a družstvo Kroměříže rozstřílel 14:4.Předvedla se především naše děvčata Karolína Gábrová a Mariana Žižková,které přispěly 7 góly do sítě soupeře.
Previous articleStarší žáci na Techniku Brno nestačili
Next articleMladší žáci v Brně po dvou třetinách prohrávali o 6 branek – zápas skončil remízou!!!