Starší žáci těsně podlehli na domácím ledě Znojmu

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ORLI ZNOJMO  2:3

Sestava: Mraček, Nowak, Pippal, Novák, Volas, Kaláč, Valouch, Jelének, Maršálek, Mištůrik, Ančík, Vícha, Vogl, Jánoš, Koníček

Góly: Volas, Vícha

Asistence: Valouch

V sobotu přivítali starší žáci v dalším kole mistrovských zápasů na domácím ledu Znojmo. Do zápasu kluci vstoupili velmi nekoncentrovaně a už ve 40. sekundě nám soupeř vstřelil vedoucí branku a do poloviny první třetiny nás hosté přehrávali. V druhé půlce jsem hru srovnali a i my jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které ovšem pochytal výborně chytající golman hostí. V druhé třetině jsme byly lepším týmem kdy jsme dokázali dostal hráče Znojma pod tlak v jejich obraném pásmu. Tlaku a zlepšení hry z naší strany jsme dokázali využit a vstřelením dvou branek otočit stav utkání v náš prospěch na 2:1. Ve třetí třetině byl obraz hry stejný, znovu jsme měli více ze hry, ale co na plat hokej se hraje na branky a ty jsme bohužel vstřelit nedokázali. Byl to naopak soupeř, který ze dvou v podstatě náhodných akcí dal dvě branky a otočil stav utkání na 2:3. Ke srovnání skóre nám nepomohla ani téměř minutová hra v 6 hráčích bez golmana a tak si předposlední tým tabulky odvezl pro něj cenné vítězství.

Previous articleMladším žákům domácí zápas ze Znojmem vůbec nevyšel
Next articleMuži si na své konto připsali první 3 body, když v domácím zápase porazili Břeclav