Starší žáci v Brumově zaspali první třetinu….

HC BRUMOV BYLNICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   6:0

Sestava: Mraček, Nowak, Píppal, Novák, Ančík, Volas, Mištůrik, Jelének, Maršálek, Kaláč, Valouch, Vícha, Vogl, Koníček

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli starší žáci v sobotu na led Brumova Bylnice. Kluci vstoupili do utkání velmi vlažně kdy jsme měli špatný pohyb u všeho jsme byly o krok pomalejší čehož dobře bruslící mladíci z Brumova využili a během první třetiny nám nastříleli pět branek. My jsme se během první části hry takřka nedostali do ohrožení domácí branky a náš herní projev byl velmi špatný. Do druhé třetiny jsme vstupovali s pětibrankovým mankem. V druhé části zápasu se naše hra výrazně zlepšila, lépe jsme bruslily, rychle jsme přistupovali k soupeři a dokázali si vytvořit několik vyložených šancí, které jsme bohužel nedokázaly proměnit a tak se stav utkání po druhé třetině nezměnil. Ve třetí třetině ve snaze zápas srovnat kluci ještě přidali na tempu a rázem jsme měli malinko více ze hry my, ale opět jsme nedokázaly využit vyložené šance kdy nás dvakrát zastavila tyčky domácí brány a naše trápení v koncovce vydrželo až samotného závěru utkání, kde jsme ještě navíc inkasovali smolný šestý gól, který stanovil konečný stav utkání 6:0.

Previous articleMladší žáky v Brumově trápila koncovka…
Next articleNáborová akce POJĎ HRÁT HOKEJ proběhla i na zimním stadionu v Uherském Hradišti