Mladším žákům v domácím utkání s Technikou Brno chyběla bojovnost

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VSK TECHNIKA BRNO    5:7

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Zatloukalová, Jelének, Vícha, Valouch M., Grebeníček st., Kaděra, Volas, Jánoš, Valouch J., Janík, Koníček, Štukavec, Kaláč, Kovář, Krupka

Góly: Valoch J., Volas, Jelének, Janík, Kovář

Asistence: Maršálek, Valouch J., Vícha

V dalším kole mistrovských zápasů ligy, mladší žáci přivítali na domácím ledu Techniku Brno. Z důvodu jarních prázdnin kluci posledních 14 dní nehráli zápas a tento zápasový deficit se projevil hned v úvodu utkání do kterého jsme vstoupili velmi vlažně a než jsme se na ledové ploše rozkoukali prohrávali jsme 0:2. Krok ze soupeřem se nám podařilo srovnat až v samotném závěru první třetiny kdy jsem si dokázali vytvořit několik brankových příležitostí a z hokejky Honzi Valoucha a Patrika Volase srovnat stav utkání na 2:2. Bohužel 5 sekund do konce první části jsme vytvořili velkou hrubku před naší bránou a dovili soupeři se dostat zpátky do vedení. Druhou třetinu se hrál vyrovnaný hokej kdy žádný ze soupeřů si nedokázal vytvořit vetší tlak v útočném pásmu ale i tak se obou týmům podařilo vstřelit branky, do kabin se po druhé třetině odcházelo za nerozhodného stavu 4:4. Ve třetí třetině byly hosté z Brna aktivnějším měli daleko lepší pohyb dokázali lépe kombinovat a důraznější byly i před naši bránou kdy dva góly nám dali s druhé dorážky. Hosté nám v poslední třetině nastříleli 3 branky a zaslouženě vyhráli v poměru 5:7. My jsme dnes neodehráli dobrý zápas, chybělo nám hlavně nasazení, bojovnost a souhra často jsme puky předržovali chtěli jsme hrát sami z čehož pramenili chyby končící několikrát brankou soupeře.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

1 TŘETINA

2 TŘETINA

Previous articleMuži si v posledním zápase nechali načepovat Ostrožskou dvanáctku