Mladší žáci po vyrovnaném zápase s extraligovou Kometou nakonec dokázali zvítězit

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – KOMETA BRNO 7:6

Sestava: Uherek, Kaděra T., Grebeníček ST., Pěchula, Vícha, Fikes, Kovář, Krátký, Májíček, Fajkus, Janík, Dostalík, Krupka, Šupka, Řimák, Pražan, Kaděra

Góly: Fajkus 4, Janík 2, Krupka 1

Asistence: Kovář 5

Zápas byl vyrovnaný, bojovný. Domácí zaslouženě vedli po 1. tř. 2:1. Do
druhé tř. šli Hradišťáci naplno a po 31 sekundách, po brance Fajkuse, odskočili na dvoubrankové vedení. Skóre utěšeně narůstalo a když po 40 minutách byl stav 6:2, všichni mysleli, že je „hotovo“. Opak byl pravdou. Domácí ještě zvýšili ve 45. min. na 7:2, ale to bylo vše. Hosté nesložili zbraně a 4 brankami v rozmezí 9 minut zadělali na drama a snížili na rozdíl jediné branky. Mladší žáci ovšem závěr zvládli a zaslouženě si připsali dva body. Skvěle vyšlo utkání první pětce, když Fajkus vstřelil 4 góly, Janík 2 branky a Kovář měl 5 asistencí.

VÍTĚZNÁ PÍSNIČKA ZDE:

Previous articleMužům se nepodařilo dovést body ani z Blanska
Next articleStarší žáci podali v zápase proti extraligové Kometě velmi dobrý výkon a z ledu odcházeli vítězně