Mladší žáci i přes bojovný výkon na dobře hrající domácí Kroměříž nestačili

HK KROMĚŘÍŽ „B“ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   5:2

Sestava: Uherek, Kaděra T., Grebeníček st., Valouch, Chripák, Pavlica, Fikes, Kovář, Krátký, Májíček, Fajkus, Dostalík, Grebeníček ml., Šupka, Řimák, Štukavec, Kaděra V.

Góly: Kovář 2,

Asistence: Řimák 2

K dalšímu mistrovskému zápasu zajížděli mladší žáci na led Kroměříže. Do zápasu jsme vstoupili dobře, měli lepší pohyb po ledě než domácí hráči, lépe jsme kombinovali. V 9. minutě první  třetiny jsme se zásluhou Kováře dostali do jednobrankového vedení. Během úvodních 20 minut jsme si vytvořili ještě několik dobrých brankových příležitostí, které ovšem končili v náručí domácího golmana. V druhé třetině jsme pokračovali v dobré hře a byl to znovu Kovář, který zvyšoval stav utkání na 2:0. Po této brance se obraz hry úplně změnil domácí hráči začali lépe bruslit, více bojovat a ještě do konce druhé třetiny otočili stav utkání na 3:2 pro Kroměříž. Ve třetí třetině zůstal obraz hry stejný i když klukům nejde upřít snaha znovu zápas zvrátit na svou stranu bohužel dobře hrající domácí hráči nám nedovolili nijak zápas zdramatizovat a naopak ještě přidali další dvě branky čím si pojistili své vítězství.

Previous articleMuži na vítězné vlně, tentokrát zdolali na domácím ledě dosud neporaženého lídra tabulky Boskovice
Next articleStarší žáci si po velmi dobrém výkonu s favorizovanou Vídní připsali další vítězství