Herní krize mladších žáků pokračuje, prohráli už 4 zápas v řadě

HC SPARTAK UHERSKÝ BROD – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  5:2

Sestava: Kaděra T., Vícha, Kaděra V., Fajkus Janík, Řimák, Valouch, Majíček, Dostalík, Šupka, Grebeníček ml., Chripák, Pavlica, Štukavec, Uherek, Fikes

Góly: Fajkus 2

Asistence: Janík

K dalšímu mistrovskému zápasu zajížděli mladší žáci na led sousedního Uherského Brodu. Jelikož se Brod nachází na posledním místě tabulky důrazně jsme už před zápasem v kabině kluky varovali, že od začátku zápasu musí hrát naplno, že za darmo jim ani hráči z Brodu vítězství nedarují. Bohužel opak byl pravdou a kluci začali zápas více než vlažně a hlavně nekolektivně kdy jsme puky hodně předržovali a chtěli hrát sami na sebe, ale toto už v dnešním hokeji nefunguje ani proti slabšímu soupeři. Naopak domácí hráči příkladně bojovali a už po první třetině vyhrávali 2:0. Ve druhé třetině byl obraz úplně stejný my jsme se utápěli v kličkách, nahrávky přicházeli pozdě a nepřesně čím jsme dovolili domácím hráčům čím dál více ohrožovat naši branku a vedení domácích narůstalo. Nám se sice dvěma góly Fajkuse podařilo snížit ve druhé části na 4:2. V poslední třetině se naše hra výrazně zlepšila v podstatě jsme soupeře nepustili z jeho obranného pásma, ale co naplat když všechny puky vyslané směr brána končili buď golmanovi v náručí, v síti nad brankou nebo úplně vedle brány a to ještě Broďani z náhodné akce přidali pátý gól.

Previous articleStarší žáci si z víkendového zápasového dvojkola připsali dvě porážky
Next articleStarší žáci v tréninkovém tempu vysoko porazili sousední Uherský Brod