VSK TECHNIKA BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  5:4 PO SN

Sestava:Perka, Zatloukal, Šobáň, Rusňák, Hrabec, Šmíd, Vranec, Michalec, Zalubil, Macharáček, Buráň, Kubeš

Góly: Zalubil 2, Šmíd 2

Asistence: Zalubil 2, Šmíd 2

V dalším kole mistrovských utkání mužstvo staršího dorostu zajíždělo na led Techniky Brno. Od začátku zápasu se hrál velmi pohledný hokej ve vysokém tempu. Do vedení šli domácí hráči už ve 4 minutě. Několik slibných brankových příležitostí jsme si dokázali vytvořit i my, ale od začátku sezóny nás v této dovednosti bota. Potřebujeme daleko více šancí ke vstřelení branky než soupeř a jak se lidově říká nedáš dostaneš se potvrdilo v polovině třetiny kdy jsme inkasovali druhou branku. Snížit jsme dokázali až na konci třetiny z hokejky Zalubila. Do druhé třetiny jsme nastoupili daleko líp jak domácí hodně jsme zlepšili pohyb po ledě a byly jsme důraznější v rychlém přístupu k soupeři z čehož pramenili chyby Brna. Jednu z chyb potrestal z kraje třetiny Šmíd a bylo srovnáno. O 4 minuty později to byl znovu Šmíd, kterého krásně našel před prázdnou bránou Zalubil což znamenalo otočení výsledku v náš prospěch a za stavu 3:2 pro nás skončila i druhá třetina. Ve třetí třtině se hrál naprosto vyrovnaný zápas a do hry se malinko vložil rozhodčí, který nás několikrát poslal na trestnou lavici za sporný zákrok. Jednu z nabídnutých přesilovek domácí využili a bylo srovnáno. Za nedlouho jsem vytvořili hrubku v rozehrávce, kterou nemilosrdně potrestal domácí hráč vedoucí brankou. Kluci se, ale z další prohrou nechtěli smířit,  přidali na tempu a znovu dostávali domácí hráče pod tlak a pár minut do konce dokázali z hokejky Zalubila vyrovnat. Po nerozhodném výsledku v řádné hrací době museli o výhře rozhodnout samostatné nájezdy v kterých byly šťastnější domácí.

Previous articleV zápase mladších žáků bylo vidět drama od začátku až do konce mladíci nakonec jen těsně podlehli Valašskému Meziříčí
Next articleMužů se sešla na utkání s lídrem tabulky s Kroměříže jen hrstka….body si odvezli Hanáci