Dorost zápas ve Valašském Meziříčí doslova odchodil a přivezl si 17 gólový příděl

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   17:1

Sestava: Peterka, Hrabec, Kubeš, Zalubil, Mikulec, Šmíd, Buráň, Macharáček, Zatloukal, Šobáň, Michalec

Góly: Šmíd

Asistence: Zalubil

V pátek starší dorost zajížděl k dalšímu mistrovskému zápasu na led Valašského Meziříčí. Dorostenci nastoupili k zápasu trestuhodným způsobem pro který nemám vůbec slušného slova neboť prohrávat v páté minutě první třetiny 7:0 jsem do této doby nezažil ani jako hráč a ani jako trenér. Přístup většiny hráčů k tomuto utkání je pro mě obrovským zklamáním. Místo slovního hodnocení tohoto zápasu přikládám hlavně hráčům video z průběhu zápasu ať si každý sám zhodnotí svůj přístup a bojovnost, které jsou bohužel u většiny hráčů na bodu mrazu!!!!

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

1.TŘETINA

2.TŘETINA

Previous articleČtvrťáci se v neděli představili na ledě Vsetína v dalším kole mistrovských zápasů
Next articleDorostencům v domácím zápase s Technikou Brno chybělo štěstíčko v koncovce…..