Dorost znovu na vítězné vlně i Kroměříž odjela bez bodů

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HK KROMĚŘÍŽ „A“          7:6

Sestava: Peterka, Nowak, Hrabec, Hurdes, Skřivánek, Zalubil, Frolek, Šabršula, Vyoral, Podešva, Pochylý, Baďura, Dohnal, Bouček, Fuga, Havlík.

Góly: Zalubil 2, Šabršula 2, Dohnal, Fuga, Havlík

Asistence: Podešva 3, Zalubil, Bouček, Frolek, Fuga

V neděli mužstvo mladšího dorostu přivítalo na svém ledu Kroměříž. Tuto sezónu jsme se z družstvem Kroměříže potkali při vzájemném měření sil už po páté. Bilance třikrát jsme prohráli a jednou vyhráli na nájezdy, přičemž každý zápas byl vyrovnaný. I tento zápas byl od začátku vyrovnaný, ale přece jenom malinko více ze hry jsme tentokrát měli my a soupeř z Kroměříže vždy dotahoval náš gólový náskok. Těsné vedený se nám podařilo udržet i v samotném závěru utkání kdy jsme vedli o dva góly a hráči Kroměříže víc jak dvě minuty před konce sáhli ke hře bez brankáře a hned po půl minutě se jim podařilo snížit jen na rozdíl jedné branky. Víc už jsme soupeři už nedovolili a zaslouženě vyhráli 7:6. Klukům za vyhraný zápas patří pochvala.

Previous articleDorost si v dohrávce lehce poradil s Černýma Vlkama z Kopřivnice
Next articleHattrick pro Haluzáka (Honza Valouch) v zápase mladších žáků s Technikou Brno