HC Uherské Hradiště – HC PSG Zlín „A“ 6:19 ( 1:4 , 5:7 , 0:8 )

sestava HC UH :

Kaděra T.(Steiner) – Malaska,Kovář,Grebeníček,Kaděra V.,Vícha, Šupka,Majíček,Řimák,Janál,Pokorný,Salinger,Fikes,Trucla,Krátký,Pavlica

góly a asistence:

KovářGrebeníček (Kaděra), KovářKrátký (Pavlica), KovářMalaska

V neděli 15.1.2017 se naši kluci roč.2007 představili na domácím ledě,kde změřili své síly s celkem sousedního PSG Zlín. Úvod utkání nám vůbec nevyšel a už v 8 sekundě,tedy ihned po úvodním buly,jsme inkasovali první branku.Když v 9.minutě svítil na ukazateli stav 0:3,bylo zřejmé,kdo bude vládcem na hradišťském ledě.V 10.minutě se dokázal prosadit Marcel Kovář a snížil na 1:3.Ovšem od té doby panovalo na ledě pouze jedno družstvo a jen občasné výpady našeho týmu rozbíjely soupeřovu dominanci.Za zmíňku stoji druhý náš gól.Po výborné práci v našem obranném pásmu vybojoval V.Kaděra puk a nádhernou přihrávkou na útočnou modrou vybídl ke skórování rozjetého Štěpána Grebeníčka,který nekopromisně zavěsil. Ovšem hosté doslova dominovali,a prakticky z každé útočné akce skórovali.Nebýt brankaře T.Kaděry,skóre mohlo být mnohem vyšší,naši kluci vůbec nestíhali směrem dozadu a nedůraz v našem brankovišti,hosté trestali vstřelenými brankami.

„Skóre je hodně vysoké a možná i kruté,ale naši kluci si musí uvědomit,že hokej je kolektivní sport a když propadne jeden,musí zaskočit druhý.My jsme se dnes na soupeře jenom dívali,nebruslili a musím upřímně říct,že jsme prostě dnes byli horším týmem.“ řekl k utkání ved.týmu Michal Kmeť

Previous articleDruháčci na soutěžním turnaji v minihokejii v Brumově znovu odehráli výborné zápasy…….
Next articleMladší žáci znovu odehráli velmi dobrý zápas a zaslouženě v Kroměříži vyhráli….