Čtvrťáci odehráli v neděli svůj první mistrovský zápas na celé hřiště soupeřem jim byl extraligový Zlín

HC Uherské Hradiště – HC PSG Zlín „B“ 5:9 ( 3:2 , 2:6 , 0:1 )

sestava HC UH : Kaděra T.(Steiner) – Malaska,Kovář,Grebeníček,Kaděra V.,Dostalík – Šupka,Majíček,Řimák,Pražan,Salinger – Kmeť,Gábr,Pochylý,Fikes,Trucla

góly a asistence:

Malaska(Kaděra V.),Kovář(Dostalík),Gábr(tres.stříl.),Kovář(bez.asis.),Malaska(bez.asis.)

V neděli 18.12.2016 se naši kluci roč.2007 představili na domácím ledě,kde v prvním zápase na celé hřiště,přivítali soupeře ze sousedního Zlína. Trenéři Pochylý a Malaska,připravovali kluky celý týden na „velký“ hokej,kluci tedy byli řádně nažhaveni a natěšeni.První změna skóre nastala ve 4.minutě,kdy jsme si nešťastnou tečí dali vlastní gól.O minutu později bylo ještě hůř.Hosté odskočili na rozdíl 2 gólů,ale naši borci se v žádném případě nechtěli vzdát.V 10 minutě ujeli Kovář a Kaděra,a prvně jmenovaný snížil na 1:2.Za další 2 minuty po nádherné přihrávce Dostalíka a střílejícího Malasky bylo srovnáno na 2:2. Ve 14.minutě proměnil tres.střílení Gábr a skóre i hru jsme dostali na svou stranu – 3:2. Jenže hráčům Zlína patřila 2.třetina,kdy v rozmezí 4 minut opět otočili skóre třemi góly na svou stranu – 3:5. Naši kluci se dál dostávali do šancí a odměnou jim byly 2 slepené góly v jedné minutě a jednom střídání.Nejprve se prosadil opět Kovář a prakticky po vhazování,opět i Malaska – 5:5. Bohužel,za další 2 minuty hosté znovu odskočili a když do konce třetiny vstřelili ještě další 2 góly,odcházelo se do kabin za stavu 5:8 pro hosty.Třetí třetina nabídla hokej nahoru dolů,brankaři na obou stranách předváděli velmi pěkné zákroky a tento stav vydržel až do samotného závěru zápasu.V posledních sekundách utkání ještě dokázali hosté vstřelit branku a uzavřeli skóre utkání na 5:9.

Našim klukům patří obrovská pochvala.Za přístup k jejich prvnímu utkání na celé hřiště,bojovnosti a nadšení si zasloužili vyhrát a rozhodně nebyli o nic horší než soupeř.Ale štěstíčko se přiklonilo na stranu hráčů ze Zlína.Kluci si to dnes zkusili a věříme,že dnes posbírané zkušenosti zužitkují již v dalším utkání v Kroměříži“…..řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

1 TŘETINA

2 TŘETINA

Previous articleMladším žákům v domácím zápase se Znojmem chyběla bojovnost
Next articleMuži na ledě lídra tabulky z Kroměříže ještě 10 minut před koncem zápasu šahali po bodovém zisku