Víkend naplnil čtyři pytle banánů

Mistrovské soutěže jsou zahájeny.

Krajská Liga mužů HC Uherské Hradiště – SHKM Hodonín 2:14

Góly: Petr Burša (Filip Nohál), Peter Kršjak
Bohužel vůbec nevyšel první mistrovský zápas A-týmu mužů. Díky marodce a jiným zaneprázdněním se v duelu postavilo na modrou čáru pouze 12 našich hráčů. S takovým počtem se hrávalo v 30. letech minulého století, takže pro extra silného soupeře z Hodonína jsme byli snadnou kořistí. Vždyť v jeho dresu nastoupilo 5 hráčů, kteří ještě vloni hráli II. Ligu. Samotný průběh nebyl až tak jednoznačný jako je konečný výsledek, ale nezbývá než jej respektovat a zmobilizovat počty a síly tak, aby v druhém kole proti HK Kroměříž byl výsledek lepší.

Liga Dorostu Dorost HCUH – HK Nový Jičín 17:1

Br.: Stašek 4, Jakeš 4, Čechmánek 3, Vícha D., Bezděk,
Volas, Mišťúrik, Hlůšek, Pippal
Asist.: Volas 3, Čechmánek, Witoš, Novák, Jakeš, Bezděk,
Žák, Vaščák

Dorostu se podařilo deklasovat HK Nový Jičín 17:1 a dal zapomenout na nešťastnou porážku v 1. kole.

V první třetině se naši dorostenci hned do svého soka zakousli, ale proměnili jen jednu z mnoha příležitosti a několik zaváhání v obraně nabídlo novojičínským možnost vyrovnat. V předposlední minutě prvního dějství, přece jen domácí posunuli skóre ve svůj prospěch.

Zlepšený výkon ve druhém dějství a hlavně důraz v předbrankovém prostoru znamenal, že naši dorostenci 6× rozvlnili síť v hostující bráně.

Do třetí třetiny naši dorostenci vlétli ve stejném stylu jako v části druhé a devět vstřelených branek znamenalo rekordní, ale naprosto zasloužené vítězství.

Starší žáci HOKEJ Uherský Ostroh – Starší žáci HCUH 2:17

Br.: Volas 7, Kaláč 4, Janík 2, Kovář 3
Asist.: Kaláč 2, Jelének 2, Valouch J. 2, Kovář 2, Maršálek

Mladší žáci HOKEJ Uherský Ostroh – Mladší žáci HCUH 17:2

Br.: Řimák, Krátký
Asist.: Šupka

Previous articleJak by měli jíst mladí hokejisté?