Nedohráno! Muži v Uničově pro mlhnu zápas nedohráli

HC ORLI UNIČOV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  6:3  NEDOHRÁNO (5:1 , 1:2 , —)
SESTAVA HC UH:
Barvík(Jakubčík)-Kojecký,Studený-Janíček,Hrabec-Šrenk,Kubal,Nohál-Fridrich,Zlámal,Oharek
GÓLY: Kubal, Šrenk, Zlámal
Asistence: Kubal, Šrenk, Fridrich
V sobotu 17.9.2016 muži Hradišťského HC zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání sezóny 2016/2017, na led staronového účastníka soutěže, HC Orli Uničov. Náš tým odjížděl s velmi prořídlou sestavou,pouze 10-ti hráčů v poli a 2 brankařů, kdy během týdne ze zdravotních důvodů, pracovních či školních povinností, nenastoupili Kotačka, Lažek, Kršjak, Burša, Horehleď, Gergela, Dobeš, Rozhon…..a další
Naopak mezi nové tváře sestavy se zařadili nadějný gólman Adam Barvík, zkušený bek Tomáš Kojecký, či útočník Tomáš Zlámal a bek Ondřej Janíček.
V utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem domácím pouze v prvních 5 minutách. Následující zbytek první třetiny ovládli domácí a do šaten se odcházelo za stavu 5:1, kdy se za HC UH dokázal prosadit David Šrenk. Konec první a vstup do druhé třetiny poznamenalo časté přerušování hry, kdy se nad uničovským ledem, vlivem venkovní teploty a deště, vznášela hustá mlha.
Ihned po zahájení hry ve druhé třetině jsme inkasovali 6 branku a zdálo se být rozhodnuto. S tím se ovšem naši kluci nechtěli smířit a zásluhou Zlámala a Kubala snížili ve 30 min.stav utkání na 6:3.
To byla ovšem poslední akce tohoto utkání. Hlavní rozhodčí po dohodě s oběma kapitány, z bezpečnostních důvodů,zápas ukončil.
O osudu utkání rozhodne STK soutěže,kdy jsou možné 3 varianty: ponechání výsledku,dohrání zbývající části utkání nebo sehrání nového utkání v náhradním termínu.