Muži v derby neustáli závěr a nebodovali ani v dalším kole

HC Spartak Uherský Brod — HC Uherské Hradiště 4:3 (0:2,1:0,3:1)

sestava HC UH: Oharek (Hubáček) – Fridrich Z., Hrabec – Hamrlík, Lažek – Větříšek, Kotačka, Červenka – Burša, Nohál, Pavlůsek– Kršjak, Forman, Pudelka

góly a asistence:  Kotačka (Červenka), Pavlůsek (Nohál), Pavlůsek (Nohál, Kršjak)

„Ve čtvrtek v Brodě jsme odehráli velmi slušný zápas, myslím, že domácí byli i zaskočeni naším vedením 3:1. Bohužel zápas jsme si prohráli v posledních 10. minutách a odjíždíme tedy bez bodu.

Od začátku nám chybí klíčoví hráči jako Tomešek, Šrenk, Lišaník, kteří mají problém s koleny, resp. zápěstím. Teď jsme ještě přišli o Jendu Lažka. Musíme se s tím vypořádat, oklepat se a znovu začít hrát naši hru, kterou jsme předváděli v druhé polovině loňské sezóny…´´ řekl k utkáním vedoucí týmu Michal Kmeť

HC Uherské Hradiště — HHK Velké Meziříčí  3:9 (1:2,1:3,1:4)

sestava HC UH: Oharek (Hubáček) – Fridrich Z., Hamrlík – Hrabec, Kojecký –  Nohál, Burša, Červenka – Větříšek, Pudelka, Pavlůsek – Forman, Kršjak

góly a asistence: Pavlůsek (Burša) , Červenka (Pudelka) , Burša (Červenka, Nohál)

Další 2 mistrovské utkání, další 2 prohry….taková je bohužel bilance našich mužů v v úvodu sezóny.

Ve čtvrtek jsme nastoupili na ledě Spartaku Uherský Brod, a byť jsme podali slušný kolektivní výkon a ještě v 50.minutě vedli 1:3, nakonec jsme z ledu po naprosto fatálních individuálních chybách v obraně odcházeli poraženi 4:3

V sobotu se na našem ledě představilo družstvo HHK Velké Meziříčí, my jsme bohužel opět nastoupili v nekompletní sestavě. Do utkání jsme nevstoupili vůbec zle a na začátku 6. minuty šli do vedení, ale zkušený soupeř opět trestal naši nekoncentrovanost na konci třetiny a v 19. a 20.minutě otočili na 1:2.

Od té doby bylo na ledě jen jedno družstvo a konečný výsledek 3:9 je naprosto vypovídající o naší herní i výsledkové krizi.

V sobotu s Velkým Meziříčím to byla upřímně jen otázka času, kdy nám soupeř odskočí…již čtvrtý zápas hrajeme na 10, 12 lidí a při takové kvalitě, jakou soupeř má, to nemůžeme fyzicky uhrát.