Muži v sobotním duelu řádně potrápili lídra tabulku z Velkého Meziříčí

HC Uherské Hradiště – HHK Velké Meziříčí 3:5 ( 3:0 , 0:3, 0:2 )

sestava HC UH : Oharek (Jakubčík) – Fridrich Z.,Lažek – Škubal,Lišaník – Hrabec , 0:2 ),Kojecký – Kotačka,Fridrich D.,Červenka – Nohál,Šrenk,Tomešek – Kršjak,Weintritt,Christov – Bednařík,Forman

góly a asistence: Lažek (Kotačka) , Červenka (Fridrich D.) , Červenka (Kotačka)

V sobotu 14.10.se hradišťském ledě představil lídr tabulky KLM,celek Velkého Meziříčí.Naši borci,kteří po dlouhé době nastoupili-až na zraněného beka F.Čecha-v kompletní sestavě,chtěli soupeře řádně potrápit a konečně letos bodovat.
Až do poloviny první třetiny byl stav 0:0,ale to co následovalo zbylých 10 minut,byla z naší strany fantazie.Hostující hráče jsme prakticky k ničemu nepustili a naopak sami v 9.,11. a 20. minutě zasadili soupeři 3 rány do černého.I přes vědomí,že druhé třetiny se nám letos vůbec nedaří a přes důraznou promluvu trenéra,abychom nezaspali začátek,patřila hra pouze hostům a my se naopak vůbec nedostali ze třetiny.Ve 21.,32. a 33.minutě hosté srovnali krok,a jen díky brankaři Oharkovi,jsme drželi po dvou třetinách nerozhodný stav 3:3
Bylo jasné,že kdo jako první vstřelí branku ve třetí části,bude diktovat tempo hry…k naší smůle to bohužel dokázali hosté ve 48.minutě.I když jsme dokázali hrát kombinačně a aktivně,jako v první třetině,mladý,ale pozorný gólman hostů odolával a naše střelce vychytal.Když hosté v 55.minutě udeřili popáté,bylo vymalováno a my z ledu,byť po velmi slušné první třetině,odcházeli z ledu opět poraženi.

„První třetina byla dnes naprosto fantastická,kluci si věřili a hráli super hokej,ovšem ta druhá,a poslední dobou to je snad už prokletí,byla naprosto katastrofální…Musíme klukům vtlouct do hlav,že hokej se hraje 60 minut a ne jen prvních 20“…řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articleDerby malých hokejistů: Hradiště vs. Ostroh