Muži v prvním kole krajské ligy podlehli na domácím ledě sousednímu Uherskému Ostrohu

HC Uherské Hradiště  – HOKEJ Uherský Ostroh   3:8   (2:3,0:3,1:2)

sestava HC UH : Oharek (od 31.min. Hubáček) – Studený, Lažek – Hrabec, Lišaník – Škubal –  Kotačka, Fridrich, Forman – Weintritt, Burša,Tomešek – Bednařík, Šrenk, Kršjak

góly a asistence:  Burša (Tomešek, Weintritt), Tomešek (Weintritt) , Kotačka (Šrenk)

V sobotu 16.9. se naši borci představili na domácím ledě, v rámci prvního kola KLM, a to hned v sousedském derby s Uh. Ostrohem.

Svěřenci nového domácího kouče Zdeňka Čecha nezačali vůbec zle a už ve druhé minutě po přihrávkách Weintritta a Tomeška rozvlnil síť hostující brány Burša… 1:0

V 7. minutě bylo sice srovnáno, ale naši borci si vedení o pár minut vzali zpět, kdy po přihrávce Weintritta skóroval Tomešek… Známé pořekadlo „těžko získáš, lehce ztratíš“ se projevilo za 40 sekund,kdy hosté dokázali opět srovnat a naši kluci začali ztrácet klid na hokejkách.V 17.minutě hosté otočili skóre na 2:3 a naše hra se začala pomalu rozpadat.

Lépe připravení hosté dokázali vývoj první třetiny a následně i celého utkání zvrátit ve svůj prospěch, jelikož ovládli druhou třetinu 0:3 a za stavu 2:6 se odcházelo do šaten.Zbytek utkání nám soupeř příliš nedovolil,ba naopak,dokázal odskočit o další dvě branky na hrozivých 2:8.

V 59.minutě ještě dokázal využít Šrenkovu hezkou přihrávku Kotačka na 3:8,ale o osudu utkání bylo již rozhodnuto.

Další zápas čeká naše muže na půdě jednoho z favoritů soutěže SKMB Boskovice, v sobotu 23.6.2017 od 19.00