Muži nakonec v domácím utkání Hodonín „B“ přestříleli, při střelecké chuti byly staří matadóři Novák a Kotačka

HC Uherské Hradiště – SHK Hodonín „B“ 8:6 ( 2:1 , 3:3 , 3:2 )

sestava HC UH : Jakubčík(Oharek) – Lažek,Studený – Kojecký,Škubal – Janíček,Foltýn – Kotačka,Novák,Tomešek – Kubal,Šlapák,Nohál – Kršjak,Zlámal,Haničinec

góly a asistence: Novák(Kotačka),Nohál(Kubal),Kotačka(Novák),Novák(Kotačka),Kotačka(Tomešek),Novák(Lažek),Studený(Kotačka),Tomešek(bez asis.)

V sobotní podvečer 10.12.2016 se na ZS v Uherském Hradišti představilo družstvo SHK Hodonín „B“.Tým,který z posledních dvou utkání získal 6 bodů,chtěl bodovat i v Uherském Hradišti. Naši kluci naopak chtěli zlomit smůlu z posledních utkání a konečně bodovat.Plány trenéra Weintritta na vítězství se začaly naplňovat již v 5. minutě,kdy se prosadila první útočná formace.Po přihrávce Kotačky se trefil Novák – 1:0.Naši kluci se uvolnili a začali soupeře tlačit,ovšem v 11.minutě ujel nejzkušenější hráč soupeře Zdeněk Jurásek a srovnal – 1:1.Když v 18.minutě vrátil vedení na naši stranu Nohál,po přihrávce Kubala,šlo se do kabin za stavu 2:1 pro náš tým.Na začátku třetí třetiny přidal další branku kapitán Kotačka na 3:1 a naše družstvo si začalo věřit.Ovšem v rozmezí 4.minut hosté dokázali srovnat a začínalo se znovu-3:3.Za další 2 minuty jsme si vedení zase vzali zpět a to hned o 2 branky.Nejprve se prosadil opět Novák a minutu po něm i tvrdou a nekopromisní střelou pod víko Kotačka – 5:3. Do konce druhé třetiny hosté dokázali ještě snížit na 5:4 a bylo zřejmé,že třetí třetina bude velmi zajímavá. A nástup do ní nám vůbec nevyšel.Po necelých 2 minutách se skóre otočilo a my poprvé v utkání prohrávali.- 5:6. Jenomže s tím se naši kluci nechtěli smířit a o osudu utkání rozhodla opět první formace.Nejprve svůj hattrick dotáhl Novák,vzápětí propálil vše od modré Studený a skóre uzavřel Tomešek – 8:6. Po tuhém boji a divokém skóre tedy bereme všechny 3 body. Poslední utkání letošního kalendářního roku na domácím ledě jsme zvládli,kluci už to potřebovali jako sůl,aby si začali zase věřit.To co dnes předvedl první ůtok,to je paráda. Novák 3+1,Kotačka 2+3 a Tomešek 1+1 se tak často nevidí.Když k tomu přidáme oba beky Studeného(1+0) s Lažkem(0+1),tak klobouk dolů.Dnes jim to sedlo,ale pochvalu zaslouží celé družstvo“ ….řekl k utkání ved.týmu Michal Kmeť

Previous articleDoslova galakoncertem by se dala nazvat předvedená hra prvního útoku v zápase mladších žáků se Zlínem