Muži i přes velmi dobré výkony podlehli v play off Velkému Meziříčí 2:0 na zápasy

HHK Velké Meziříčí – HC Uherské Hradiště 5:3 ( 1:3 , 3:0 , 1:0 )

sestava HC UH : Oharek (Jakubčík) – Fridrich Z.,Lažek – F.Čech.,Lišaník – Kojecký,Hrabec – Kršjak – Kotačka,Fridrich D.,Červenka – Tomešek,Šrenk,Nohál – Kršjak,Rauš,Forman

góly a asistence: Kojecký (Forman) , Červenka (Lažek,Kotačka) , Tomešek

Stav série: 1:0

HC Uherské Hradiště – HHK Velké Meziříčí 1:5 ( 1:1 , 0:1 , 0:3 )

sestava HC UH : Oharek (Jakubčík) – F.Čech.,Lažek – Kojecký,Hrabec – Kršjak – Kotačka,Fridrich D.,Červenka – Tomešek,Šrenk,Nohál – Burša,Rauš,Forman

góly a asistence: Tomešek (Lažek)

Stav série: 0:2 do semifinále postupuje Velké Meziříčí

Naši kluci měli v prvním čtvrtfinále skvělý nástup do utkání a na začátku 11.minuty vedli už 3:1,kdy se prosadili Kojecký,Červenka a Tomešek. V prostřední části se ale cesta za překvapivým triumfem začala komplikovat.Domácí nejprve snížili na 2:3 a následně dvěma trefami v rozmezí pouhých patnácti sekund vývoj otočili ve svůj prospěch– 4:3. Pátý gól padl deset vteřin před koncem při naší power play a domácí se ujali vedení v sérii 1:0
„Měli jsme parádní nástup do utkání,ve druhé třetině nás ale rozhodčí šestkrát poslali do oslabení, fauly přitom byly maximálně tři,“ zlobil se hradišťský lodivod Zdeněk Čech.

Odvetu jsme sehráli před domácím publikem,a pouze vítězství nám zaručovalo prodloužení sezóny minimálně o 1 střetnutí.Hrál se velmi rychlý a kombinační hokej,který se musel divákům líbit.Jako první se prosadili hosté v 10.minutě,ale o minutu později se postaral o vyrovnání Tomešek.Další změna skóre nastala až na konci druhé třetiny,kdy jsme se možná už viděli v šatně a v čase 39.43 šli hosté do vedení – 1:2.Nástup do poslední části hry jsme měli velmi podařený,hosty jsme dostaly pod tlak a ve 48.minutě se radovali i z gólu…bohužel,rozhodčí by ho uznal snad jen při využití videa….O pár vteřin později se naopak radovali hosté,odskočili na 1:3 a my museli hru otevřít.Když v 53.a 58.minutě hosté vsítily další dva góly,bylo rozhodnuto – 1:5

„Velkému Meziříčí gratulujeme,byl to velmi kvalitní soupeř,ovšem klobouk dolů před našima klukama. Se soupeřem odehráli naprosto vyrovnanou partii a myslím,že jsme je i dost potrápili.Co se sezóny týká,nemáme se rozhodně za co stydět.I když začátek nám nevyšel a my získali z 30 možných bodů pouze 6,druhá polovina byla fantastická,kdy jsme bodů posbírali 22.Velkou měrou se o to zasloužil především trenér Čech,který klukům vtiskl novou tvář a chuť do hokeje.Věřím,že další sezóna bude ještě lepší a naší hrou budeme znovu bavit diváky“…..řekl k play off a sezóně ved.týmu Michal Kmeť