Muži doma podlehli Uničovu a i po třetím zápasu zůstávají bez bodů…

HC Uherské Hradiště – HC Uničov 1:5 ( 0:2 , 0:2 , 1:1 )

sestava HC UH : Oharek (Jakubčík) – Studený,Kotačka – Hrabec,Lišaník – Škubal,Kojecký – Kubal,Šrenk,Červenka – Nohál,Burša,Tomešek – Bednařík,Weintritt,Forman

góly a asistence: Nohál (Šrenk,Kotačka)

V dalším utkání KLM se naši muži představili na domácím ledě,ve středu 27.9.,proti Uničovu. Kouč domácích,Zdeněk Čech,vyslal do boje kompletní tři formace,naopak hosté přijeli překvapivě pouze s 12 hráči v poli a tak myšlenky na bodový zisk byly na místě…ovšem,opak byl pravdou…. Utkání začalo s 30.minutovým zpožděním,neboť trojice rozhodčích uvázla v dopravní zácpě… Vstup do utkání vyšel lépe hostům,kteří již v 2.minutě rozvlnili sít za Oharkovou bránou a v 9.minutě už byl rozdíl 2 branek,když hosté dokázali potrestat nekoncentrovanou domácí obranu. Druhá třetina se nesla v naprosto stejném duchu,jako ta první,kdy jsme nebyli schopni se dostat do tempa a založit jedinou akci,která by vedla k tíženému gólu.Naopak hosté ve 27. a 28.minutě dokázali vsítit další 2 branky a nám bylo jasné,že pouze v případě zázraku nebudeme odcházet z ledu poraženi.Když v 44.minutě vsítili hosté 5 branku,bylo defacto po zápase a utkání se pouze dohrávalo.Finální tečku za utkáním udělal navrátilec do domácí sestavy Filip Nohál,který stanovil konečnou podobu na 1:5,bohužel,jsme ve třetím utkání v řadě odcházeli z ledu poraženi. „Dnes se v žádném případě nemůžeme na nic vymlouvat,postavili jsme to nejlepší,co jsme měli k dispozici,byť nám chyběli dva klíčoví beci Čech a Lažek a kapitán Fridrich….možná nám trochu vzalo tempo nečekaný a pozdější začátek utkání,ale bez vstřelených gólů a zbytečných chyb,především v obraně,nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek….

V sobotu 7.10. nás čeká další silný soupeř,další derby,tentokrát s Uherským Brodem,kde se pokusíme překvapit a domácí obrat o body.Musíme být ovšem aktivnější vyvarovat se chyb a hlavně se tlačit do brány…bez toho neuspějeme…řekl k utkání vedoucí domácího týmu Michal Kmeť

Previous articleMladší žáci z obou víkendových zápasů odcházeli vítězně…
Next articleTrápení starších žáků v koncovce pokračuje, doma podlehli Valašskému Meziříčí i Warrioru Brno