Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

HC Spartak Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 4:2 ( 1:1 , 3:0 , 0:1 )

sestava HC UH : Oharek ( Jakubčík) – Lišaník,Čech – Kojecký,Fridrich Z. – Hrabec – Fridrich D.,Šrenk,Nohál – Kubal,Weintritt,Forman – Kršjak,Škubal,Bednařík

góly a asistence: Šrenk (Fridrich,Nohál) , Nohál

Ve čtvrtém kole KLM naši muži sehráli derby se sousedním Uherským Brodem a i když nám chybělo několik opor,odjížděli jsme s nadějí na dobrý výsledek a možný bodový zisk. Utkání začalo ve svižném tempu a gólmani na obou stranách předváděli parádní zákroky,především hradišťský Oharek byl neustále v pozoru.Nerozhodný stav vydržel do 17.minuty,kdy Čechovo vyloučení dokázali domácí proměnit v úvodní branku zápasu,ale za 20.vteřin bylo srovnáno zásluhou Šrenka. Jak už bývá poslední dobou zvykem,vůbec nám,opět,nevyšla 2.třetina…Nutno poznamenat,že i díky velmi podivným „vyloučením“ ze strany rozhodčího…nicméně,naše opětovné hrubky a nekoncentrovanost,nás stála 3 obdržené branky v naší síti… Do třetí třetiny jsme si v kabině řekli,že nemáme co ztratit, sklidníme rozehrávku a naopak budeme napadat rozehrávku domácích.A to se nám taky dařilo.Ve 44.minutě nás vrátil do zápasu Nohál – 4:2 a domácí znejistěli….Naši hráči začali kombinovat a dostávat se na dostřel branky domácích,ale výborný Brodský gólman odolával a do konce utkání za svá záda už puk nepustil.

„Z ledu opět odcházíme poraženi,ale rozhodně s hlavami nahoře.Kluci si dnes především za 1.a 3. třetinu zasloužili minimálně bod.Nechci se vymlouvat na rozhodčí,ale dnes to vůbec nezvládli,ať už na naší či Brodské straně. Měli v tom hodně velký zmatek…Nám nezbývá,než to hodit za hlavu, potrénovat a příští týden navázat doma na dnešní výkon a potrápit Velké Meziříčí“….řekl vedoucí týmu Michal Kmeť.