26. 11. 2022 17:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
7 - 8
GAME OVER

Boxscore

Branky a nahrávky: 2. Papp (Dora), 8. Garčic (Papp), 22. Čápek (Papp, Garčic), 22. Papp (Dora), 36. Sedláček (Vyskoč), 42. Gabriška (Zapletal), 44. Vaněk (Gabriška, Rutkovský) – 7. Forman (Lašák), 10. Tischer (Bumbál), 16. Forman (Mrázek), 17. Bumbál (Witoš, Tischer), 26. Beneš, 29. Mrázek, 59. Tischer, 60. Pavlůsek (Tischer, Kobylík)

HC Lvi Břeclav: J. Michálek (K. Dymshakov) — P. Rutkovský, M. Vyskoč, M. Dora, M. Göndör, D. Vaněk, J. Zapletal — R. Průdek, M. Gabriška, V. Svoboda, R. Zháňal, R. Juránek, M. Jurica, T. Sedláček, B. Čápek, R. Garčic, M. Papp

HC Uherské Hradiště: M. Hendrych (P. Jakubčík) — M. Škubal, T. Beneš, Z. Fridrich, R. Tischer, M. Lašák, M. Skřivánek, R. Kobylík, J. Mrázek, O. Mišťúrik — D. Pavlůsek, J. Forman, P. Bumbál, T. Pavlůsek, F. Nohál, P. Kršjak, J. Vogl, A. Witoš

Rozhodčí: Viktor Schenel — Michal Bačák, Miroslav Olšar

Komentář managera Rudolfa Holáska

Nevycházely nám začátky třetin, kdy naši hráči byli zbytečně nervózní a inkasovali jsme zbytečné branky. Měli jsme velký počet vyloučených (8×). Naštěstí domácí využili pouze jednu přesilovku 5 na 3. V závěru Robin Tischer využil tentokrát naši přesilovou hru a vyrovnal stav na 7:7. Čtvrt minuty před koncem našel Robin Tischer na útočné modré čáře Tomáše Pavlůska, který udržel nervy na uzdě a bravurně střelou pod víko zápas zpečetil na konečných 7:8.

Opět nás podržel výborně chytající Michal Hendrych, hlavně svými zákroky při vyložených šancích domácích.