HC Bobři Valašské Meziříčí — „MŽ HCUH“

  0
  195

  Report

  HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   0:5

  Sestava: Uherek, Kaděra T., Kaděra V., Vícha, Valouch, Grebeníček st., Šupka, Janík, Fajkus, Kovář, Májíček, Řimák, Grebeníček ml., Dostalík, Krátký, Pražan, Fikes

  Góly: Janík 2, Dostalík, Šupka, Kovář

  Asistence: Kovář 2, Fikes, Grebeníček ml., Majíček

  Mladší žáky čekal v sobotu první mistrovský zápas v novém roce na ledě Valašského Meziříčí. Od začátku zápasu byl vidět oboustranně velmi dobrý a vyrovnaný hokej. Z vytvořených šancí na obou stranách jsme dokázali v první části zápasu dostat puk za záda golmana jen my a to ve 13. minutě zásluhou Janíka. V druhé části hry jsme hru ještě zlepšili, lépe jsme bruslili a dobře kombinovali což domácím hráčům dělalo nemalé problémy. V průběhu druhé třetiny se nám podařilo vstřelit dva góly zásluhou Janíka a Dostalíka. Do třetí třetiny jsme vstupovali se slibným náskokem 3:0. Pokračovali jsme ve velmi dobré hře, kterou domácí hráči jen stěží eliminovali a po trefách Šupky a Májíčka upravili stav utkání na konečných 5:0. Velmi dobrý výkon celého kolektivu podtrhl bezchybně chytající golman Uherek.

  Kluci odehráli velmi dobrý zápas, když celé 3 třetiny s chutí odbojovaly a celý zápas předváděli dobrou kombinační hru za což jim patří velká pochvala.

  Podrobnosti

  Datum Čas League Sezóna
  So, 6. 1. 2018 9:00 Liga mladších žáků 2017/2018

  Výsledky

  TýmvysledekVýsledek
  HC Bobři Valašské Meziříčí0
  „MŽ HCUH“5
  Sdílejte