1
    vs

HVK VSETÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ     10:3

Sestava : Kaděra (Štainer), Kaděra, Dostalík,Řím, Pražan, Pokorný, Grebeníček,Majíček, Šupka, Malaska,Salinger, Pavlica, Krátký, Pochylý,Šmíd,Fikes

K dalšímu zápasu zajeli naši čtvrťáci na horkou půdu Vsetína ,naplněni sebevědomím z posledních dvou dobře odehraných zápasů se Zlínem „A“ a Kroměříží. Jejich sebevědomí při rozbruselní ještě umocnil pohled na druhou stranu, kde se pohybvalo „jen“ 10 žlutozelených dresů. Bohužel, jak to ve sportu chodí,tak nerozhoduje kvantita, ale kvalita což kluci poznali po prvním vhozeném buly.Vsetínští byli ve všech činnostech aktivnější, důraznější v osobních soubojích, převyšovali naše hráče rychlostí a tak není divu, že jen díky vynikajícímu výkonu brankáře T.Kaděry nesvítilo po první třetině na ukazateli vyšší skore než 0:4.I přes výtky trenéra R.Pochylého si hráči na ledě dělali co chtěli a vůbec nedbali pokynů z trenérské lavičky.Druhá třetina se nesla ve stejném duchu jako ta první a po malé kosmetické úpravě výsledku, kdy jsme se dokázali prosadit z trestného střílení a dorážky z rychlého protiútoku svítlo skore 2:7 ve prospěch Vsetína.Třetí třetina se dohrávala jen z povinnosti, protože na klukách  vůbec nebyla vidět snaha s výsledkem ještě do konce zápasu něco udělat a tak se obě družstva rozešla s finálním skore 3:10.Za zmínku stojí nasazení dvou hráčů ročníku 2008 Dominika Pochylého a Matěje Šmída, kteří se starších kluků nezalekli a sami si vytvořili několik slibných šancí ke vstřelení gólu.