HC PSG Zlín — „4. tř.“ HC UH

  0
  2
  vs

  Report

  HC PSG Zlín „A“ – HC Uherské Hradiště 7:8

  sestava HC UH : Šteiner – Kovář, Malaska, Kaděra V. Řimák, Dostalík, Fikes, Pražan, Krupka, Krátký, Majíček, Pavlica, Šupka, Trucla, Vícha

  góly a asistence:

  Kovář 4, Krupka 2, Malaska 2

  V sobotu 4.3.2017 se naši hráči 4.třídy představili na ledě extraligového celku ze Zlína. Kluci šli do zápasu po páteční porážce od Uh. Ostrohu se vztyčenou hlavou a po patřičné motivaci od trenérů vstoupili do zápasu lépe než domácí tým. Hned v úvodu zápasu jsme se ujali vedení 2:0, které ale dlouho nevydrželo a soupeř ještě v první třetině srovnal. Další dvě třetiny byl zápas neuvěřitelně vyrovnaný. Ujali jsme se opět vedení a poté jsme o něj zase přišli a náhle vedl o 1 branku soupeř.
  V čase 6 minut před koncem poslední třetiny jsme šli opět do vedení a to jsme udrželi až do konce. Soupeř si sice poslední minutu před koncem vzal time-out a hrál power play, ale kluci převahu ubránili a dokonce nastřelili tyčku soupeřovy branky.
  Závěrem by jsem chtěl vyzdvihnout i perfektní výkon našeho brankaře M. Štainera, který naše kluky v brankovišti opravdu podržel a zlínské borce svým výkonem určitě hodně zaskočil.
  Tímto chválím všechny borce za předvedený výkon. Vítězství si opravdu kluci v tomto utkání zasloužili řekl po zápase asistent trenéra Michal Malaska.

   

  Podrobnosti

  Datum Čas Soutěž Sezóna
  Ne, 5. 3. 2017 11:15 KLP 4. tříd 2016/2017

  Místo zápasu

  Zlín
  Březnická 4068, 760 01 Zlín, Česká republika

  Výsledky

  TýmGóly
  HC PSG Zlín7
  „4. tř.“ HC UH8

  HC PSG Zlín

  Post Zápasy G A
   000

  „4. tř.“ HC UH

  Post Zápasy G A
   000
  Zápasy
  0
  0
  G
  0
  0
  A
  0
  0
  Sdílejte