HC PSG Zlín „A“ – HC Uherské Hradiště 7:8

sestava HC UH : Šteiner – Kovář, Malaska, Kaděra V. Řimák, Dostalík, Fikes, Pražan, Krupka, Krátký, Majíček, Pavlica, Šupka, Trucla, Vícha

góly a asistence:

Kovář 4, Krupka 2, Malaska 2

V sobotu 4.3.2017 se naši hráči 4.třídy představili na ledě extraligového celku ze Zlína. Kluci šli do zápasu po páteční porážce od Uh. Ostrohu se vztyčenou hlavou a po patřičné motivaci od trenérů vstoupili do zápasu lépe než domácí tým. Hned v úvodu zápasu jsme se ujali vedení 2:0, které ale dlouho nevydrželo a soupeř ještě v první třetině srovnal. Další dvě třetiny byl zápas neuvěřitelně vyrovnaný. Ujali jsme se opět vedení a poté jsme o něj zase přišli a náhle vedl o 1 branku soupeř.
    V čase 6 minut před koncem poslední třetiny jsme šli opět do vedení a to jsme udrželi až do konce. Soupeř si sice poslední minutu před koncem vzal time-out a hrál power play, ale kluci převahu ubránili a dokonce nastřelili tyčku soupeřovy branky.
    Závěrem by jsem chtěl vyzdvihnout i perfektní výkon našeho brankaře M. Štainera, který naše kluky v brankovišti opravdu podržel a zlínské borce svým výkonem určitě hodně zaskočil.
    Tímto chválím všechny borce za předvedený výkon. Vítězství si opravdu kluci v tomto utkání zasloužili řekl po zápase asistent trenéra Michal Malaska.