Tabulka a výsledky Liga dorostu

 

Tabulka po základní části

Tabulka nadstavby

Všechny zápasy

1. kolo 16.9.2016 Pátek
Z6301 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Lvi Břeclav    11 : 2
Z6302 HC Zubr Přerov HC Brumov – Bylnice    8 : 0
Z6303 HK Mladí Draci Šumperk HC Uherské Hradiště    15 : 0
Z6304 HC Frýdek-Místek HK Kroměříž    1 : 4
Z6305 LHK Jestřábi Prostějov SK Karviná    5 : 4 (SN)
Z6306 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno    5 : 2
2. kolo 18.9.2016 Neděle
Z6307 SK Karviná HC Bobři Valašské Meziříčí    1 : 7
Z6308 HK Kroměříž LHK Jestřábi Prostějov    6 : 1
Z6309 HC Uherské Hradiště HC Frýdek-Místek    3 : 4
Z6310 HC Brumov – Bylnice HK Mladí Draci Šumperk    2 : 3 (SN)
Z6311 HC Lvi Břeclav HC Zubr Přerov    1 : 11
Z6312 HC RT Torax Poruba Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 1
3. kolo 25.9.2016 Neděle
Z6313 HC Zubr Přerov HC RT Torax Poruba    1 : 6
Z6314 HK Mladí Draci Šumperk HC Lvi Břeclav    6 : 0
Z6315 HC Frýdek-Místek HC Brumov – Bylnice    10 : 2
Z6316 LHK Jestřábi Prostějov HC Uherské Hradiště    4 : 2
Z6317 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž    3 : 2 (P,SN)
Z6318 VSK Technika Brno SK Karviná    5 : 3
4. kolo 28.9.2016 Středa
Z6319 HK Kroměříž VSK Technika Brno    4 : 3
Z6320 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí    2 : 6
Z6321 HC Brumov – Bylnice LHK Jestřábi Prostějov    1 : 6
Z6322 HC Lvi Břeclav HC Frýdek-Místek    0 : 8
Z6323 HC RT Torax Poruba HK Mladí Draci Šumperk    3 : 1
Z6324 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Zubr Přerov    3 : 4 (SN)
5. kolo 2.10.2016 Neděle
Z6325 HK Mladí Draci Šumperk Hokejový klub Opava s.r.o.    4 : 5
Z6326 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba    4 : 0
Z6327 LHK Jestřábi Prostějov HC Lvi Břeclav    1 : 4
Z6328 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov – Bylnice    7 : 4
Z6329 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště    5 : 4 (SN)
Z6330 SK Karviná HK Kroměříž    2 : 4
6. kolo 9.10.2016 Neděle
Z6331 HC Uherské Hradiště SK Karviná    7 : 6 (SN)
Z6332 HC Brumov – Bylnice VSK Technika Brno    1 : 2
Z6333 HC Lvi Břeclav HC Bobři Valašské Meziříčí    5 : 3
Z6334 HC RT Torax Poruba LHK Jestřábi Prostějov    5 : 0
Z6335 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Frýdek-Místek    7 : 5
Z6336 HC Zubr Přerov HK Mladí Draci Šumperk    2 : 4
7. kolo 14.10.2016 Pátek
Z6337 HC Frýdek-Místek HC Zubr Přerov    4 : 3 (SN)
Z6338 LHK Jestřábi Prostějov Hokejový klub Opava s.r.o.    0 : 9
Z6339 HC Bobři Valašské Meziříčí HC RT Torax Poruba    1 : 5
Z6340 VSK Technika Brno HC Lvi Břeclav    2 : 6
Z6341 SK Karviná HC Brumov – Bylnice    9 : 4
Z6342 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště    10 : 6
8. kolo 16.10.2016 Neděle
Z6343 HC Brumov – Bylnice HK Kroměříž    2 : 0
Z6344 HC Lvi Břeclav SK Karviná    2 : 3 (SN)
Z6345 HC RT Torax Poruba VSK Technika Brno    6 : 1
Z6346 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Bobři Valašské Meziříčí    5 : 0
Z6347 HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov    9 : 0
Z6348 HK Mladí Draci Šumperk HC Frýdek-Místek    2 : 3 (SN)
9. kolo 23.10.2016 Neděle
Z6349 LHK Jestřábi Prostějov HK Mladí Draci Šumperk    0 : 6
Z6350 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Zubr Přerov    3 : 8
Z6351 VSK Technika Brno Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 3
Z6352 SK Karviná HC RT Torax Poruba    3 : 5
Z6353 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav    3 : 2
Z6354 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice    6 : 5
10. kolo 28.10.2016 Pátek
Z6355 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště    6 : 5
Z6356 HC RT Torax Poruba HK Kroměříž    3 : 0
Z6357 Hokejový klub Opava s.r.o. SK Karviná    15 : 0
Z6358 HC Zubr Přerov VSK Technika Brno    5 : 1
Z6359 HK Mladí Draci Šumperk HC Bobři Valašské Meziříčí    2 : 1
Z6360 HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov    7 : 2
11. kolo 30.10.2016 Neděle
Z6361 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Frýdek-Místek    5 : 4
Z6362 VSK Technika Brno HK Mladí Draci Šumperk    1 : 5
Z6363 HC Zubr Přerov SK Karviná    6 : 0
Z6364 HK Kroměříž Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 5
Z6365 HC Uherské Hradiště HC RT Torax Poruba    2 : 11
Z6366 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav    1 : 5
12. kolo 6.11.2016 Neděle
Z6367 HC RT Torax Poruba HC Brumov – Bylnice    5 : 1
Z6368 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Uherské Hradiště    4 : 1
Z6369 HC Zubr Přerov HK Kroměříž    4 : 1
Z6370 HK Mladí Draci Šumperk SK Karviná    7 : 0
Z6371 HC Frýdek-Místek VSK Technika Brno    6 : 1
Z6372 LHK Jestřábi Prostějov HC Bobři Valašské Meziříčí    1 : 3
13. kolo 11.11.2016 Pátek
Z6373 VSK Technika Brno LHK Jestřábi Prostějov    4 : 2
Z6374 SK Karviná HC Frýdek-Místek    3 : 5
Z6375 HK Kroměříž HK Mladí Draci Šumperk    3 : 7
Z6376 HC Uherské Hradiště HC Zubr Přerov    5 : 10
Z6377 HC Brumov – Bylnice Hokejový klub Opava s.r.o.    5 : 6 (SN)
Z6378 HC Lvi Břeclav HC RT Torax Poruba    3 : 8
14. kolo 13.11.2016 Neděle
Z6379 HC Lvi Břeclav Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 10
Z6380 HC Brumov – Bylnice HC Zubr Přerov    4 : 9
Z6381 HC Uherské Hradiště HK Mladí Draci Šumperk    0 : 5
Z6382 HK Kroměříž HC Frýdek-Místek    2 : 3
Z6383 SK Karviná LHK Jestřábi Prostějov    5 : 3
Z6384 VSK Technika Brno HC Bobři Valašské Meziříčí    3 : 4 (SN)
15. kolo 17.11.2016 Čtvrtek
Z6385 HC Bobři Valašské Meziříčí SK Karviná    8 : 3
Z6386 LHK Jestřábi Prostějov HK Kroměříž    0 : 9
Z6387 HC Frýdek-Místek HC Uherské Hradiště    10 : 3
Z6388 HK Mladí Draci Šumperk HC Brumov – Bylnice    10 : 1
Z6389 HC Zubr Přerov HC Lvi Břeclav    2 : 3 (SN)
Z6390 Hokejový klub Opava s.r.o. HC RT Torax Poruba    3 : 1
16. kolo 20.11.2016 Neděle
Z6391 HC RT Torax Poruba HC Zubr Přerov    1 : 2
Z6392 HC Lvi Břeclav HK Mladí Draci Šumperk    2 : 1
Z6393 HC Brumov – Bylnice HC Frýdek-Místek    2 : 8
Z6394 HC Uherské Hradiště LHK Jestřábi Prostějov    5 : 3
Z6395 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí    2 : 3
Z6396 SK Karviná VSK Technika Brno    2 : 7
17. kolo 25.11.2016 Pátek
Z6397 VSK Technika Brno HK Kroměříž    4 : 0
Z6398 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště    17 : 1
Z6399 LHK Jestřábi Prostějov HC Brumov – Bylnice    3 : 5
Z6400 HC Frýdek-Místek HC Lvi Břeclav    6 : 3
Z6401 HK Mladí Draci Šumperk HC RT Torax Poruba    0 : 4
Z6402 HC Zubr Přerov Hokejový klub Opava s.r.o.    0 : 2
18. kolo 27.11.2016 Neděle
Z6403 Hokejový klub Opava s.r.o. HK Mladí Draci Šumperk    3 : 1
Z6404 HC RT Torax Poruba HC Frýdek-Místek    5 : 3
Z6405 HC Lvi Břeclav LHK Jestřábi Prostějov    6 : 3
Z6406 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí    2 : 15
Z6407 HC Uherské Hradiště VSK Technika Brno    5 : 10
Z6408 HK Kroměříž SK Karviná    6 : 2
19. kolo 4.12.2016 Neděle
Z6409 SK Karviná HC Uherské Hradiště    10 : 6
Z6410 VSK Technika Brno HC Brumov – Bylnice    2 : 3 (SN)
Z6411 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Lvi Břeclav    6 : 2
Z6412 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba    0 : 8
Z6413 HC Frýdek-Místek Hokejový klub Opava s.r.o.    5 : 1
Z6414 HK Mladí Draci Šumperk HC Zubr Přerov    2 : 0
20. kolo 9.12.2016 Pátek
Z6415 HC Zubr Přerov HC Frýdek-Místek    1 : 3
Z6416 Hokejový klub Opava s.r.o. LHK Jestřábi Prostějov    9 : 2
Z6417 HC RT Torax Poruba HC Bobři Valašské Meziříčí    8 : 2
Z6418 HC Lvi Břeclav VSK Technika Brno    4 : 5 (SN)
Z6419 HC Brumov – Bylnice SK Karviná    5 : 8
Z6420 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž    3 : 2
21. kolo 11.12.2016 Neděle
Z6421 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice    10 : 2
Z6422 SK Karviná HC Lvi Břeclav    4 : 1
Z6423 VSK Technika Brno HC RT Torax Poruba    0 : 3
Z6424 HC Bobři Valašské Meziříčí Hokejový klub Opava s.r.o.    4 : 5
Z6425 LHK Jestřábi Prostějov HC Zubr Přerov    0 : 8
Z6426 HC Frýdek-Místek HK Mladí Draci Šumperk    2 : 6
22. kolo 16.12.2016 Pátek
Z6427 HK Mladí Draci Šumperk LHK Jestřábi Prostějov    5 : 1
Z6428 HC Zubr Přerov HC Bobři Valašské Meziříčí    2 : 3 (SN)
Z6429 Hokejový klub Opava s.r.o. VSK Technika Brno    6 : 1
Z6430 HC RT Torax Poruba SK Karviná    2 : 1 (SN)
Z6431 HC Lvi Břeclav HK Kroměříž    4 : 11
Z6432 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště    7 : 3
23. kolo 18.12.2016 Neděle
Z6433 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav    8 : 10
Z6434 HK Kroměříž HC RT Torax Poruba    2 : 3
Z6435 SK Karviná Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 6
Z6436 VSK Technika Brno HC Zubr Přerov    4 : 3
Z6437 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Mladí Draci Šumperk    4 : 3 (P,SN)
Z6438 LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek    4 : 2
24. kolo 6.1.2017 Pátek
Z6439 HC Frýdek-Místek HC Bobři Valašské Meziříčí    3 : 4 (SN)
Z6440 HK Mladí Draci Šumperk VSK Technika Brno    3 : 2
Z6441 SK Karviná HC Zubr Přerov    4 : 3
Z6442 Hokejový klub Opava s.r.o. HK Kroměříž    11 : 1
Z6443 HC RT Torax Poruba HC Uherské Hradiště    6 : 1
Z6444 HC Lvi Břeclav HC Brumov – Bylnice    0 : 2
25. kolo 8.1.2017 Neděle
Z6445 HC Brumov – Bylnice HC RT Torax Poruba    2 : 3
Z6446 HC Uherské Hradiště Hokejový klub Opava s.r.o.    2 : 14
Z6447 HK Kroměříž HC Zubr Přerov    2 : 4
Z6448 SK Karviná HK Mladí Draci Šumperk    3 : 2 (SN)
Z6449 VSK Technika Brno HC Frýdek-Místek    4 : 2
Z6450 HC Bobři Valašské Meziříčí LHK Jestřábi Prostějov    6 : 2
26. kolo 15.1.2017 Neděle
Z6451 LHK Jestřábi Prostějov VSK Technika Brno    0 : 2
Z6452 HC Frýdek-Místek SK Karviná    9 : 1
Z6453 HK Mladí Draci Šumperk HK Kroměříž    4 : 1
Z6454 HC Zubr Přerov HC Uherské Hradiště    8 : 3
Z6455 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Brumov – Bylnice    3 : 2
Z6456 HC RT Torax Poruba HC Lvi Břeclav    6 : 2

Nadstavba

1. kolo 27.1.2017 Pátek
Z6701 LHK Jestřábi Prostějov SK Karviná    4 : 6
Z6702 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště    ….. : …..
2. kolo 29.1.2017 Neděle
Z6703 LHK Jestřábi Prostějov HC Brumov – Bylnice    3 : 5
Z6704 HC Lvi Břeclav SK Karviná    2 : 4
3. kolo 3.2.2017 Pátek
Z6705 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav    10 : 3
Z6706 HC Uherské Hradiště LHK Jestřábi Prostějov    4 : 5 (SN)
4. kolo 5.2.2017 Neděle
Z6707 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště    9 : 3
Z6708 SK Karviná HC Brumov – Bylnice    1 : 3
5. kolo 12.2.2017 Neděle
Z6709 HC Uherské Hradiště SK Karviná    ….. : …..
Z6710 LHK Jestřábi Prostějov HC Lvi Břeclav    7 : 5
6. kolo 17.2.2017 Pátek
Z6711 SK Karviná LHK Jestřábi Prostějov    ….. : …..    (Pá 19:30)
Z6712 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (Pá 18:00)
7. kolo 19.2.2017 Neděle
Z6713 HC Brumov – Bylnice LHK Jestřábi Prostějov    ….. : …..    (Ne 10:30)
Z6714 SK Karviná HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (Ne 12:15)
8. kolo 24.2.2017 Pátek
Z6715 HC Lvi Břeclav HC Brumov – Bylnice    ….. : …..    (Pá 17:00)
Z6716 LHK Jestřábi Prostějov HC Uherské Hradiště    ….. : …..
9. kolo 26.2.2017 Neděle
Z6717 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (Ne 12:45)
Z6718 HC Brumov – Bylnice SK Karviná    ….. : …..    (Čt 18:45)
10. kolo 5.3.2017 Neděle
Z6719 SK Karviná HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (Ne 12:15)
Z6720 HC Lvi Břeclav LHK Jestřábi Prostějov    ….. : …..
11. kolo 10.3.2017 Pátek
Z6721 SK Karviná LHK Jestřábi Prostějov    ….. : …..    (Pá 19:30)
Z6722 HC Brumov – Bylnice HC Uherské Hradiště    ….. : …..    (Pá 18:30)
12. kolo 12.3.2017 Neděle
Z6723 LHK Jestřábi Prostějov HC Brumov – Bylnice    ….. : …..
Z6724 HC Lvi Břeclav SK Karviná    ….. : …..
13. kolo 19.3.2017 Neděle
Z6725 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav    ….. : …..    (Ne 10:30)
Z6726 HC Uherské Hradiště LHK Jestřábi Prostějov    ….. : …..
14. kolo 24.3.2017 Pátek
Z6727 HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště    ….. : …..
Z6728 SK Karviná HC Brumov – Bylnice    ….. : …..
15. kolo 26.3.2017 Neděle
Z6729 HC Uherské Hradiště SK Karviná    ….. : …..
Z6730 LHK Jestřábi Prostějov HC Lvi Břeclav    ….. : …..

Zápasy staršího dorostu

SD Liga 2016/2017

DatumUdálostČas/VýsledekČlánek
2016-09-16 18:00:16Pá, 16. 9. 2016 HK Mladí Draci Šumperk — „SD“ HC UH5 - 0Report
2016-09-18 13:00:30Ne, 18. 9. 2016 „SD“ HC UH — HC Frýdek-Místek3 - 4Report
2016-09-25 13:30:17Ne, 25. 9. 2016 LHK Jestřábi Prostějov — „Dorost“ HC UH4 - 2Report
2016-09-28 14:45:03St, 28. 9. 2016 „Dorost“ HC UH — HC Bobři Valašské Meziříčí2 - 6Report
2016-10-02 11:30:01Ne, 2. 10. 2016 VSK Technika Brno — „Dorost“ HC UH4 - 4Report
2016-10-09 16:15:54Ne, 9. 10. 2016 „Dorost“ HC UH — SK Karviná7 - 6Report
2016-10-14 17:00:05Pá, 14. 10. 2016 HK Kroměříž — „Dorost“ HC UH10 - 6Report
2016-10-23 15:15:45Ne, 23. 10. 2016 „Dorost“ HC UH — HC Brumov – Bylnice6 - 5Report
2016-10-28 12:00:14Pá, 28. 10. 2016 HC Lvi Břeclav — „Dorost“ HC UH6 - 5Report
2016-10-30 17:00:09Ne, 30. 10. 2016 „Dorost“ HC UH — HC RT Torax Poruba2 - 11Report
2016-11-06 12:45:43Ne, 6. 11. 2016 Hokejový klub Opava s.r.o. — „Dorost“ HC UH4 - 1Report
2016-11-11 17:30:35Pá, 11. 11. 2016 „Dorost“ HC UH — HC Zubr Přerov5 - 10Report
2016-11-13 17:00:38Ne, 13. 11. 2016 „Dorost“ HC UH — HK Mladí Draci Šumperk 17:00:3817:00Report
2016-11-17 18:00:43Čt, 17. 11. 2016 HC Frýdek-Místek — „Dorost“ HC UH10 - 3Report
2016-11-20 13:00:00Ne, 20. 11. 2016 „Dorost“ HC UH — LHK Jestřábi Prostějov5 - 3Report
2016-11-25 20:00:06Pá, 25. 11. 2016 HC Bobři Valašské Meziříčí — „Dorost“ HC UH17 - 1Report
2016-11-27 13:00:16Ne, 27. 11. 2016 „Dorost“ HC UH — VSK Technika Brno5 - 10Report
2016-12-04 10:00:17Ne, 4. 12. 2016 SK Karviná — „Dorost“ HC UH10 - 6Report
2016-12-09 18:00:19Pá, 9. 12. 2016 „Dorost“ HC UH — HK Kroměříž3 - 2Report
2016-12-16 18:30:28Pá, 16. 12. 2016 HC Brumov – Bylnice — „Dorost“ HC UH7 - 3Report
2017-01-06 17:30:54Pá, 6. 1. 2017 HC RT Torax Poruba — „Dorost“ HC UH6 - 1Report
2017-01-08 13:15:18Ne, 8. 1. 2017 „Dorost“ HC UH — Hokejový klub Opava s.r.o.2 - 14Report
2017-01-13 18:00:08Pá, 13. 1. 2017 „Dorost“ HC UH — HC Lvi Břeclav8 - 10Report
2017-01-15 15:15:16Ne, 15. 1. 2017 HC Zubr Přerov — „Dorost“ HC UH8 - 3Report
2017-02-05 15:30:19Ne, 5. 2. 2017 HC Lvi Břeclav — „Dorost“ HC UH9 - 3Report
2017-02-10 12:30:19Pá, 10. 2. 2017 „Dorost“ HC UH — LHK Jestřábi Prostějov4 - 5Report
2017-02-17 18:00:19Pá, 17. 2. 2017 „Dorost“ HC UH — HC Brumov – Bylnice4 - 11Report
2017-02-24 16:00:19Pá, 24. 2. 2017 LHK Jestřábi Prostějov — „Dorost“ HC UH3 - 4Report
2017-02-26 12:45:19Ne, 26. 2. 2017 „Dorost“ HC UH — HC Lvi Břeclav10 - 6Report
2017-03-03 15:30:19Pá, 3. 3. 2017 HC Brumov – Bylnice — „Dorost“ HC UH5 - 6Report
2017-03-05 12:15:19Ne, 5. 3. 2017 SK Karviná — „Dorost“ HC UH11 - 1Report
2017-03-10 18:30:19Pá, 10. 3. 2017 HC Brumov – Bylnice — „Dorost“ HC UH2 - 3Report
2017-03-14 17:45:19Út, 14. 3. 2017 „Dorost“ HC UH — SK Karviná4 - 8Report
2017-03-17 19:00:19Pá, 17. 3. 2017 „Dorost“ HC UH — SK Karviná3 - 6Report
2017-03-19 15:00:19Ne, 19. 3. 2017 „Dorost“ HC UH — LHK Jestřábi Prostějov2 - 4Report

Liga dorostu nadstavba