Home A-tým
A-tým
Krajská Liga mužů Jihomoravského a Zlínského kraje
Krajská Liga mužů – HCUH
Krajská Liga mužů
Den | Datum | Začátek | ZS | Domácí | Hosté | Stav |
---|---|---|---|---|---|---|
So | 16.09.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | Dynamiters Blansko HK | 12:5 |
So | 16.09.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Uherské Hradiště | 6:1 |
So | 16.09.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK Prostějov 1913 | 3:7 |
Ne | 17.09.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Brumov-Bylnice | 10:1 |
So | 23.09.2023 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:4p |
So | 23.09.2023 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HC SPARTAK Uherský Brod | 3:6 |
So | 23.09.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HOKEJ Uherský Ostroh | 6:5 |
So | 23.09.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HK Kroměříž | 1:10 |
Čt | 28.09.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Dynamiters Blansko HK | 3:4p |
Čt | 28.09.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Boskovice | 9:5 |
Čt | 28.09.2023 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Brumov-Bylnice | 14:4 |
Čt | 28.09.2023 | 18:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Uherské Hradiště | 12:1 |
So | 30.09.2023 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | SK Prostějov 1913 | 2:4 |
So | 30.09.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Lvi Fosfa Břeclav | 9:3 |
So | 30.09.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Boskovice | 4:2 |
So | 30.09.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:3 |
So | 07.10.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 3:6 |
So | 07.10.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Boskovice | 6:3 |
So | 07.10.2023 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Brumov-Bylnice | 1:5 |
Ne | 08.10.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | Dynamiters Blansko HK | 6:2 |
St | 11.10.2023 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:4sn |
Čt | 12.10.2023 | 18:00 | BC | HC Boskovice | SK Prostějov 1913 | 1:9 |
Čt | 12.10.2023 | 18:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC SPARTAK Uherský Brod | 12:4 |
Čt | 12.10.2023 | 19:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Uherské Hradiště | 5:1 |
So | 14.10.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HOKEJ Uherský Ostroh | 4:7 |
So | 14.10.2023 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | Dynamiters Blansko HK | 6:3 |
So | 14.10.2023 | 18:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Boskovice | 1:5 |
Ne | 15.10.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 6:8 |
So | 21.10.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HC Brumov-Bylnice | 3:2 |
So | 21.10.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC Uherské Hradiště | 11:1 |
So | 21.10.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Lvi Fosfa Břeclav | 2:1 |
Ne | 22.10.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | SK Prostějov 1913 | 3:5 |
So | 28.10.2023 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:2 |
So | 28.10.2023 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HK Kroměříž | 1:10 |
So | 28.10.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Boskovice | 6:9 |
Ne | 29.10.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC SPARTAK Uherský Brod | 7:2 |
Čt | 02.11.2023 | 18:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HOKEJ Uherský Ostroh | 2:10 |
So | 04.11.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HK Kroměříž | 3:4 |
So | 04.11.2023 | 18:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC SPARTAK Uherský Brod | 1:3 |
Ne | 05.11.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:2 |
So | 11.11.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Uherské Hradiště | 6:5p |
So | 11.11.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Brumov-Bylnice | 4:3sn |
So | 11.11.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC Boskovice | 7:1 |
Ne | 12.11.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | Dynamiters Blansko HK | 3:5 |
So | 18.11.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HOKEJ Uherský Ostroh | 3:11 |
So | 18.11.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC SPARTAK Uherský Brod | 5:1 |
So | 18.11.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Brumov-Bylnice | 6:5 |
So | 18.11.2023 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | SK Prostějov 1913 | 1:5 |
So | 25.11.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | Dynamiters Blansko HK | 5:6 |
So | 25.11.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HC SPARTAK Uherský Brod | 6:3 |
Ne | 26.11.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Brumov-Bylnice | 9:4 |
Ne | 26.11.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HK Kroměříž | 3:4 |
St | 29.11.2023 | 18:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 1:5 |
Čt | 30.11.2023 | 18:00 | BC | HC Boskovice | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:6 |
Čt | 30.11.2023 | 18:15 | BB | HC Brumov-Bylnice | HC Uherské Hradiště | 0:3 |
So | 02.12.2023 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HK Kroměříž | 2:3 |
So | 02.12.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HOKEJ Uherský Ostroh | 4:7 |
So | 02.12.2023 | 18:00 | UH | HC Uherské Hradiště | Dynamiters Blansko HK | 2:6 |
Ne | 03.12.2023 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Boskovice | 9:5 |
So | 09.12.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | SK Prostějov 1913 | 2:6 |
So | 09.12.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HC Uherské Hradiště | 5:2 |
So | 09.12.2023 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Brumov-Bylnice | 7:1 |
Ne | 10.12.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:3 |
Čt | 14.12.2023 | 18:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:3 |
Čt | 14.12.2023 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC SPARTAK Uherský Brod | 3:4p |
Čt | 14.12.2023 | 18:15 | BB | HC Brumov-Bylnice | HC Boskovice | 5:2 |
Čt | 14.12.2023 | 18:30 | UH | HC Uherské Hradiště | HK Kroměříž | 1:6 |
So | 16.12.2023 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | SK Prostějov 1913 | 2:7 |
So | 16.12.2023 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC Brumov-Bylnice | 4:1 |
So | 16.12.2023 | 17:00 | BC | HC Boskovice | Dynamiters Blansko HK | 3:7 |
Ne | 17.12.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Uherské Hradiště | 2:3 |
St | 20.12.2023 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | Dynamiters Blansko HK | 9:3 |
Čt | 04.01.2024 | 18:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Brumov-Bylnice | 9:1 |
Čt | 04.01.2024 | 18:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Uherské Hradiště | 4:3sn |
Čt | 04.01.2024 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK Prostějov 1913 | 4:3 |
So | 06.01.2024 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HC SPARTAK Uherský Brod | 2:5 |
So | 06.01.2024 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:8 |
So | 06.01.2024 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HK Kroměříž | 3:6 |
So | 06.01.2024 | 18:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:2 |
St | 10.01.2024 | 19:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | SK Prostějov 1913 | 4:9 |
So | 13.01.2024 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Dynamiters Blansko HK | 5:6p |
So | 13.01.2024 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:3 |
Ne | 14.01.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Uherské Hradiště | 6:0 |
Ne | 14.01.2024 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Boskovice | 5:7 |
St | 17.01.2024 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | HOKEJ Uherský Ostroh | 3:4 |
St | 17.01.2024 | 19:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:4 |
Čt | 18.01.2024 | 18:00 | BC | HC Boskovice | HC SPARTAK Uherský Brod | 3:8 |
Čt | 18.01.2024 | 18:15 | BB | HC Brumov-Bylnice | SK Prostějov 1913 | 3:11 |
So | 20.01.2024 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 7:3 |
So | 20.01.2024 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Boskovice | 3:2 |
So | 20.01.2024 | 18:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Brumov-Bylnice | 8:7sn |
Ne | 21.01.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | Dynamiters Blansko HK | 5:3 |
So | 27.01.2024 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Uherské Hradiště | Kontumace D |
So | 27.01.2024 | 17:00 | BC | HC Boskovice | SK Prostějov 1913 | 3:7 |
So | 27.01.2024 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC Lvi Fosfa Břeclav | 9:0 |
Ne | 28.01.2024 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC SPARTAK Uherský Brod | 5:4p |
So | 03.02.2024 | 17:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HOKEJ Uherský Ostroh | 4:9 |
So | 03.02.2024 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Boskovice | 6:3 |
So | 03.02.2024 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | Dynamiters Blansko HK | 5:3 |
Ne | 04.02.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 6:5 |
So | 10.02.2024 | 17:00 | BC | HC Boskovice | HC Brumov-Bylnice | 5:4 |
So | 10.02.2024 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC Uherské Hradiště | 12:5 |
So | 10.02.2024 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:5 |
Ne | 11.02.2024 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | SK Prostějov 1913 | 6:7 |
So | 17.02.2024 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HOKEJ Uherský Ostroh | 4:10 |
So | 17.02.2024 | 17:00 | BB | HC Brumov-Bylnice | HK Kroměříž | 2:7 |
So | 17.02.2024 | 17:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC Boskovice | 3:4 |
Ne | 18.02.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC SPARTAK Uherský Brod | 8:3 |
--- | ||||||
Play-off | ||||||
Den | Datum | Začátek | ZS | Domácí | Hosté | Stav |
St | 21.02.2024 | 18:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Uherské Hradiště | 14:3 |
St | 21.02.2024 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | HC Boskovice | 9:0 |
St | 21.02.2024 | 18:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:6 |
St | 21.02.2024 | 18:00 | BK | Dynamiters Blansko HK | HC SPARTAK Uherský Brod | 4:7 |
Pá | 23.02.2024 | 17:30 | UH | HC Uherské Hradiště | SK Prostějov 1913 | 2:9 |
Pá | 23.02.2024 | 18:00 | BC | HC Boskovice | HK Kroměříž | 2:8 |
Pá | 23.02.2024 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:6sn |
Pá | 23.02.2024 | 18:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Dynamiters Blansko HK | 5:2 |
Ne | 25.02.2024 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Lvi Fosfa Břeclav | 2:8 |
St | 28.02.2024 | 18:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 4:3 |
St | 28.02.2024 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 4:1 |
Pá | 01.03.2024 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK Prostějov 1913 | 6:4 |
Pá | 01.03.2024 | 18:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 2:5 |
Ne | 03.03.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 5:2 |
Ne | 03.03.2024 | 17:00 | KM | HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 5:2 |
Pá | 08.03.2024 | 18:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | SK Prostějov 1913 | 4:3 |
Ne | 10.03.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 9:3 |
Den | Datum | Začátek | ZS | Domácí | Hosté | Stav |
St | 13.03.2024 | 18:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 2:5 |
Pá | 15.03.2024 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | SK Prostějov 1913 | 4:2 |
Ne | 17.03.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 3:2 |
Pá | 22.03.2024 | 18:00 | KM | HK Kroměříž | SK Prostějov 1913 | |
Ne | 24.03.2024 | 17:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž |
Krajská liga mužů
Pos | Tým | Záp | GF | GA | Diff | Body³ |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Prostějov 1913 | 24 | 165 | 72 | 93 | 66 |
2 | HK Kroměříž | 24 | 162 | 68 | 94 | 62 |
3 | HOKEJ Uherský Ostroh | 24 | 151 | 102 | 49 | 41 |
4 | Dynamiters Blansko HK | 24 | 112 | 105 | 7 | 37 |
5 | HC Spartak Uh. Brod | 24 | 87 | 112 | -25 | 30 |
6 | HC Lvi Fosfa Břeclav | 24 | 97 | 120 | -23 | 26 |
7 | HC Boskovice | 24 | 89 | 139 | -50 | 24 |
8 | HC Uherské Hradiště | 24 | 65 | 132 | -67 | 21 |
9 | HC Brumov – Bylnice | 24 | 72 | 147 | -75 | 17 |
Jméno | Práce | Phone | |
---|---|---|---|
Uherek Radek | Coach | — | — |
Rudolf Holásek | Team | 739912107 | — |
Václav Pěrka | Team | — | — |
Golman
Pořadí | Hráč | Post | Date of Birth | Age | Záp | G | A | KB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakubčík Patrik | Golman | 27. 10. 1992 | 31 | 21 | 0 | 1 | 1 |
2 | Dolíška Ondřej | Golman | 22. 6. 2002 | 21 | 3 | 0 | 0 | 0 |
3 | Šurý Marek | Golman | 4. 1. 1988 | 36 | 2 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ryšavý Vojtěch | Golman | 20. 12. 2006 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Defence
Pořadí | Hráč | Post | Date of Birth | Age | Záp | G | A | KB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tischer Robin | Defence | 16. 5. 2000 | 23 | 24 | 6 | 7 | 13 |
2 | Řezníček Martin | Defence | 9. 9. 1996 | 27 | 23 | 4 | 7 | 11 |
3 | Kopáč Patrik | Defence | 15. 7. 1993 | 30 | 18 | 3 | 5 | 8 |
4 | Fridrich Zdeněk | Defence | 1. 7. 1998 | 25 | 22 | 1 | 3 | 4 |
5 | Škubal Miroslav | Defence | 13. 1. 1997 | 27 | 6 | 1 | 2 | 3 |
6 | Kytlica Stanislav | Defence | 7. 9. 2005 | 18 | 2 | 1 | 1 | 2 |
7 | Mrázek Jaroslav | Defence | 14. 1. 1986 | 38 | 3 | 2 | 0 | 2 |
8 | Pippal Vojtěch | Defence | 25. 7. 2004 | 19 | 15 | 0 | 1 | 1 |
9 | Beneš Tomáš | Defence | 7. 7. 1993 | 30 | 17 | 0 | 1 | 1 |
10 | Mišťúrik Ondřej | Defence | 27. 1. 2004 | 20 | 12 | 0 | 0 | 0 |
11 | Bílek Matěj | Defence | 8. 8. 2003 | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Forward
Pořadí | Hráč | Post | Date of Birth | Age | Záp | G | A | KB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Witoš Adam | Forward | 21. 4. 2004 | 19 | 23 | 13 | 11 | 24 |
2 | Větříšek Adam | Forward | 11. 2. 1997 | 27 | 19 | 7 | 7 | 14 |
3 | Pavlůsek David | Forward | 19. 7. 1994 | 29 | 19 | 7 | 5 | 12 |
4 | Koranda Josef | Forward | 27. 8. 1993 | 30 | 13 | 4 | 8 | 12 |
5 | Skřivánek Martin | Forward | 14. 6. 2002 | 21 | 22 | 3 | 6 | 9 |
6 | Bezděk Martin | Forward | 29. 8. 2004 | 19 | 18 | 5 | 3 | 8 |
7 | Forman Jiří | Forward | 7. 12. 1998 | 25 | 18 | 1 | 4 | 5 |
8 | Jelének Viktor | Forward | 13. 8. 2015 | 8 | 11 | 1 | 4 | 5 |
9 | Petřík Filip | Forward | 31. 7. 1996 | 27 | 23 | 2 | 0 | 2 |
10 | Januška Filip | Forward | 1. 8. 1996 | 27 | 12 | 0 | 2 | 2 |
11 | Běloch Václav | Forward | 15. 11. 2005 | 18 | 3 | 0 | 1 | 1 |
12 | Borot Martin | Forward | 15. 5. 2000 | 23 | 9 | 0 | 1 | 1 |
13 | Kršjak Peter | Forward | 23. 3. 1981 | 42 | 4 | 0 | 0 | 0 |
14 | Matuškovič Filip | Forward | 6. 2. 2002 | 22 | 2 | 0 | 0 | 0 |
15 | Vogl Jeroným | Forward | 4. 2. 2004 | 20 | 15 | 0 | 0 | 0 |
Domácí \ Hosté | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dynamiters Blansko HK | 6-9 3-4 | 7-1 | 9-3 6-4 | 5-1 | 3-4 | 6-5 | 4-9 | 5-1 5-0 | |
HC Boskovice | 3-7 | 3-2 5-4 | 3-6 | 6-3 3-8 | 1-10 3-6 | 3-11 | 1-9 3-7 | 5-2 | |
HC Brumov – Bylnice | 6-3 5-3 | 5-2 | 4-3 | 3-6 2-5 | 1-10 2-7 | 2-10 | 2-4 3-11 | 0-3 | |
HC Lvi Fosfa Břeclav | 5-6 | 6-3 3-2 | 14-4 6-5 | 3-4 p | 2-3 | 4-7 4-9 | 3-7 4-3 | 6-5 sn | |
HC Spartak Uh. Brod | 3-4 5-6 sn | 4-2 | 4-3 | 2-1 3-5 | 3-6 1-5 | 4-7 | 2-7 | 6-1 4-3 sn | |
HK Kroměříž | 12-5 9-3 | 7-1 | 4-1 | 5-4 9-0 | 7-3 | 7-3 3-4 | 2-6 | 11-1 12-5 | |
HOKEJ Uherský Ostroh | 3-5 | 9-5 5-9 | 10-1 9-0 | 5-3 | 12-4 5-4 | 3-4 | 3-5 6-7 | 2-3 | |
SK Prostějov 1913 | 6-2 5-3 | 9-5 | 9-4 | 6-2 | 7-2 8-3 | 6-8 6-5 | 5-3 | 12-1 6-0 | |
HC Uherské Hradiště | 2-6 | 1-5 6-3 | 1-5 8-7 sn | 5-4 5-2 | 1-3 | 1-6 | 5-2 4-10 | 1-5 |